Hoşgeldiniz 21 Ekim 2019 Pazartesi

Karanlıkta parlayan emzik Kolaylıkla bulunmasını sağlıyor

29 Temmuz 2019 | Haberler
Wee Baby’nin gece ve gündüz için ayrı tasarladığı Gece Gündüz Emzikleri, bebeklerin tüm gün boyunca rahat etmesini sağlıyor. Fosforlu rengiyle karanlıkta parlayan ve gece kolaylıkla bulunan gece emziği ile saplı gündüz emziği pratik kullanımlarının yanı sıra ortodontik yapısıyla diş gelişimine de destek veriyor


Bebeklerin rahatlığını ön plan tutan ürünleriyle annelere de kolaylık sağlayan Wee Baby, gece ve gündüz için ayrı tasarladığı emzikleriyle bebeklerin gelişim sürecinin rahat geçmesine yardımcı oluyor. Ortodontik damaklı emzik ucuyla içgüdüsel emme hareketine uyum gösteren gece ve gündüz emzikleri, doğal damak yapısıyla diş gelişimini destekliyor.

Fosforlu rengiyle kolaylıkla bulunuyor, uykular bölünmüyor 

Fosforlu rengiyle karanlıkta parlayan gece emziği, ışıkların açılmasına gerek kalmadan rahatlıkla bulunabiliyor ve bebeklerin uykularının bölünmesine engel oluyor. Aynı zamanda sapsız olan emzikler, emme esnasında ses yapmıyor ve bebeklerin rahat bir uyku geçirmesine yardımcı oluyor. Rahat ve konforlu tasarımın saplı modeli olarak ise gündüz emziği geliştirildi.

Sağlığa uygun ve pratik kullanımlı

Gece ve gündüz emzikleri FDA standartlarında gıda ile teması uygun, BPA içermeyen materyallerden üretildi. Silikon emzik ucu, pürüzsüz ve kokusuz bir yapıya sahip. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen PP koruyucu kapağı da emziğin kullanılmadığında temiz kalmasını sağlıyor.

 Wee Baby’nin gece ve gündüz emziklerinin yanı sıra diğer ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için www.weebaby.com.tr  web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Wee Baby Hakkında:

1986 yılında kurulan Burda Bebek diş kaşıyıcısı ve biberon çeşitleriyle sektöre giriş yapmış, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir. 1998 yılına kadar Türkiye’de yerli olarak ürettiği ürünleriyle bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.Ş. uluslararası kalite standartlarının ve gelişen teknolojinin getirdiği şartlara uygun üretim ve hizmet sürecine geçmiştir. Aynı dönemde firma portföye yeni ürünler eklenerek bugün pazar lideri olan Wee Baby markası yaratılmıştır. Wee Baby markalı ürünlerin büyük çoğunluğu özel olarak geliştirilmiş modern makine parkuru ile yerli olarak uluslararası kalite standartlarında üretilmekte ve tüm üretiminde FDA onaylı hammaddeler kullanılmaktadır. Bunun yanında çevreye duyarlı üretim prensibini benimseyen Burda Bebek A.S. Türkiye’de kendi kategorisinde ilk TSE belgesi alan yerli firma olmayı başarmıştır. Burda Bebek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, Sedex ve BRC HCP sertifikalarıyla Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde en büyük anne bebek ürünleri üreticisidir. 33 yıldır annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek bünyesine sektörün önemli markalarından Mycey’i de dahil etmiştir. Burda Bebek bugün Türkiye’de Wee Baby markası altında; Annelere Özel Ürünler, Beslenme ürünleri, Biberonlar, Emzikler, Yardımcı ürünler ve Bakım ürünlerinden oluşan 400’ün üzerinde ürününü, 30 binin üzerinde satış noktasında tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında üretilen Wee Baby ürünleri aynı zamanda 25’in üzerinde ülkeye de ihraç edilmektedir.