Hoşgeldiniz 21 Ekim 2019 Pazartesi

10. yıl gecesine damga vurdu

9 Temmuz 2019 | Magazin
Türkiye'nin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş Grand Pasha Lefkoşa'nın 10. yıl gecesinde unutulmaz bir konsere imza attı. Yeni repertuarı ve güçlü orkestrasıyla tam anlamıyla konser alanını yıktı geçti.


Kendine has sahne şovları ve dansçılarıyla farkını ortaya koyan Gündeş'in konser boyunca mutluluğu objektiflere yansıdı. Fiziğine her zaman dikkat etmeye çalışan ünlü sanatçı, Grand Pasha sahnesindeki son konserinde daha da fit olduğunu gözler önüne serdi. Yepyeni şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Gündeş, konserini en önde izleyen minik hayranlarını da unutmadı. Konser boyunca minik hayranlarını sahneye yanına çağıran sanatçı, bol bol fotoğraf çektirdi. Gündeş, 2 saat boyunca salonu dolduran 1500 kişiye oturma yasağı koydu. Sesinin yanı sıra kıyafetiyle de izleyenleri büyüleyen usta yorumcu, dakikalarca ayakta alkışlandı.
 
Özel ses ve ışık düzeniyle muhteşem bir atmosfere bürünen Gündeş sahnesi, binlerce hayranının şarkıları tek bir ağızdan söylemesiyle taçlandı. İki saat süren konserin ardından hayranlarına Grand Pasha Lefkoşa sahnesinden aşk, sağlık ve para diledi.