Hoşgeldiniz 22 Eylül 2019 Pazar

Sepaş Enerji’den Kocaelili çocuklara ücretsiz sinema bileti

11 Haziran 2019 | Haberler
Çocuklar Sepaş Enerji’nin geleneksel karne hediyesi sinema biletleriyle yaza eğlenceli başlayacaklar


Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki çocukların karne heyecanınıücretsiz sinema etkinliğiyle kutluyor. Bu yıl 4.sü gerçekleşen Sepaş Enerji Karne Hediyesi kapsamında yaz tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki2500çocuğa sinema bileti hediye edilecek. Kocaelili çocuklar, biletlerini 15 Hazirantarihinde 41 BurdaAVM’dekurulan Sepaş Enerji standından alabilecek.

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 1,7 milyon tüketiciye hizmet veren Sepaş Enerji, sosyal projeleriyle bölge halkının yanında olmaya devam ediyor. Bu yıl 4.sü gerçekleşen ve gelenekselleşen Karne Hediyesi etkinliğiile Sepaş Enerji yaz tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 2.500 çocuğa sinema bileti hediye edecek.

15 Haziran tarihinde Kocaeli’nde 41 BurdaAVM’de, saat 11.00’de kurulacak Sepaş Enerji standına karnesini getiren çocuklar sinema biletlerini alabilecek.

Öğrenciler, sinema biletlerini 31 Aralık 2019 tarihine kadar hediye biletlerde yazan (Gebzecenter, 14 Burda AVM, Sakarya Serdivan AVM ve 41 Burda AVM)Cinemaximum’larda gösterilen herhangi bir çocuk filminde kullanabilecek.