Hoşgeldiniz 23 Temmuz 2019 Salı

WomeDeluxe’ün Hizmet Kalitesi tescillendi

24 Mayıs 2019 | Haberler
Uluslararası alanda ilk kez Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından başlatılan "TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Standardı" belgesini Türkiye ve dünyada alan ilk otel Wome Deluxe oldu. Türkiye’nin en büyük aile konseptli oteli WomeDeluxe’ünAkdeniz’in incisi Alanya’da misafirlerine mavi ve yeşil ile iç içe keyifli bir tatil geçirme imkanı sağlıyor.


Antalya Alanya Avsallar’da denize sıfır konumda doğa ile iç içe 120 bin metrekare üzerine kurulu 5 yıldızlı Wome Deluxe Türk Standartları Enstitüsü’nden 4 belge almaya hak kazandı. Wome Deluxe, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından başlatılan "TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Standardı", “TS ISO 45001:2018- İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı”,“TS ISO 10002- Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” ve “TS ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı” belgelerinin sahibi oldu.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun katılımı ile WomeDeluxe’te gerçekleşen törende belgeler, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş ve TSE Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldırım tarafından Wome Deluxe Genel Müdürü Yusuf Gerçeker’e takdim edildi.

Aileleregerçek bir orman içerisinde muhteşem bir manzarayla lüks tatil anlayışı sunan Wome Deluxe, konuklarına, seçkin, şık ve zevkli bir ortamda; çok özel bir hizmet anlayışıyla, standartların ve alışkanlıkların ötesinde bir keyif yaşatıyor. Yüzlerce yıllık çam ağaçlarının doğal formunu koruyarak inşa ettiği odaları, aile formuna uygun oda alternatifleri misafirlerini ağırlıyor. Otel, her metrekaresi özenle tasarlanmış, her biri manzaralı, 1800 yatak kapasiteli otel, 10 bin metrekarelik alanda plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aquaparkları ile hizmet veriyor. 7 bin metrekarelik SPA ve güzellik merkezi, kapalı yüzme havuzu, fitnesscenter, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası, kuaför, güzellik merkezi, masaj odaları ve aile hamamları ile konuklarına farklı konforlar sunuyor.

 

Ortadoğu Holding hakkında:

1981 yılında kurulan şirketin ana faaliyet alanlarını turizm, sağlık, enerji, inşaat, lojistik ve çevre teknolojileri oluşturmaktadır. Turizm alanında Türkiye’nin en lüks aile oteli olarak Alanya İncekum bölgesinde 120 bin metrekarelik orman ve denizin buluştuğu alan üzerine inşa edilen ve 1800 yatak kapasitesi ile 2015 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayan Wome Deluxe, her şey dahil konseptte Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. Türkiye’de özel hastanecilik hizmetine yeni bir boyut kazandırarak uluslararası JCI akreditasyonbelgesini alan ilk sağlık kuruluşu Memorial Hastanesi’nin kurucularından olan Ortadoğu Holding, uzun yıllar sağlık sektöründe faaliyet gösterdikten sonra 2011 yılında estetik ve obezite alanlarında uzmanlaşan Nişantaşı Hastanesi’ni hayata geçirmiştir.İstanbul ve Kocaeli’nde çöpten enerji üreten 70 MW kurulu güce sahip Avrupa’nın en büyük enerji tesislerini kuran Holding ayrıca sahip olduğu rüzgar enerji santralleri ve projelendirdiği jeotermal enerji tesisleri ile ülkemizin yenilenebilir enerji üretimine önemli katkı sağlamaktadır. İnşaat sektöründeki faaliyetlerine ilk olarak 1984 yılında başlayan şirket, hayata geçirmekte olduğu tüm konut projelerini “RESİM” çatı markası altında birleştiriyor. Ortadoğu İnşaat, günümüz şartlarının gerektirdiği teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak çağa uygun yaşam alanları üretmeyi hedefliyor. Bunların yanı sıra sahip olduğu atık bertaraf tesisleri ve tır filosuyla çevre teknolojileri ve lojistik alanlarında da faaliyet gösteren Ortadoğu Holding ülke ekonomisine 40 yıla varan geçmişiyle katkı sunmaktadır.