Hoşgeldiniz 22 Eylül 2019 Pazar

Gizemfrit ailesi piknikte buluştu

23 Mayıs 2019 | Etkinlikler
Sakarya’da kurulan ve bugün dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi olan Gizemfrit, tüm çalışanları ve aileleriyle birlikte Gizemfrit Geleneksel Aile Pikniği’nde bir araya geldi. Tüm Gizemfrit çalışanlarının aileleriyle beraber katıldığı GizemfritPikniği’nde binin üzerinde kişi gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.


Sapanca’da gerçekleştirilen şenliğin sunuculuğunu Mert Palavaroğlu üstlendi. Çocuklarınkeyifli vakit geçirmesi için her şeyi düşünen Gizemfrit, çocuklara özel Survivor parkuru kurmasının yanı sıra çocukların oynayabileceği Circus Combo, Labirent Park, Dev Combo Park, Deva Kaydırak, Hayal Evi Combo Park, Bungee Run ve Zıpzıp gibi çocuk oyun aletlerini de çocuklar için getirtti. Aynı zamanda 8 kişilik çocuk animasyon ekibi de çocukları eğlendirmek için oradaydı.

Yetişkinleri de unutmayan Gizemfrit, Aile Şenliği’nde BigBaller – WipeOut, Rodeo, Süpürge, XXL Canlı Langırt ve Gülle Topu gibi oyun aletlerinin yanı sıra mobil tırmanma duvarı kurarak çalışanların keyifli vakit geçirmesini sağladı. Şenlikte, Sanal Gerçeklik Deneyim Alanı da kuruldu.

Tüm Gizemfrit çalışanları aileleriyle beraber tüm gün süren etkinlikte keyifli vakit geçirdi.

Gizemfrit Hakkında:

1979 yılında Adapazarı Göktepe fabrikasında faaliyete geçen Gizemfrit, bugün Sakarya’nın Hendek ilçesindeki 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’nde son teknolojiyle donatılmış tam otomatik tesislerinde üretimini sürdürmektedir. 30 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 60 bin metrekare alanda faaliyet gösteren Gizemfrit, sac, paslanmaz çelik, alüminyum, döküm, seramik karo, vitrifiye, porselen, medikal porselen ve cam gibi malzemelerin dekoratif ve koruma amaçlı olarak kaplanmasında ara hammadde olarak kullanılan frit ve pigment üretimi yapmaktadır.