Hoşgeldiniz 23 Temmuz 2019 Salı

Secretcv.com’dan Madame Coco’ya iki büyük ödül

26 Nisan 2019 | Haberler
Türkiye ev tekstili ve dekoratif ürünler sektörünün lideri Madame Coco, Secretcv.com tarafından düzenlenen Secretcv HR Summit'te iki büyük ödülün sahibi oldu. ‘İK’nın Yıldızı’ ve ‘En İyi Videolu İş İlanı’ özel ödüllerine layık görülen Madame Coco, güçlü şirket yapılanmasını kurumsal ve efektif bir işveren markası olarak sürdürüyor


Ev tekstili, dekorasyon ve kozmetik alanında lider marka Madame Coco, Secretcv HR Summit'te İnsan Kaynakları ve Çalışma İlişkileri Direktörü Ali Rıza Kızıltan ve ekibinin etkin çalışmaları, sektöre yeni bakış açısı kazandıran bir işveren markası haline gelmiş, çalışanlarına ve adaylara verdiği değer ile başarılarını pekiştiren firma olarak, ‘İK’nın Yıldızı 2018’ ve özel ödüller kategorisinde de ‘En İyi Videolu İş İlanı’ ödüllerine layık görüldü.

Secretcv.com’un 17 Nisan 2019 Çarşamba günü İstanbul Four Seasons Bosphorus Hotel' de Türkiye'nin önde gelen firmalarının üst düzey insan kaynakları yöneticilerini bir araya getirdiği etkinlikte "Dijitalleşen İK – Duygular Nerede?" teması ile birbirinden değerli konuşmacıların katılımıyla son uygulama örnekleri paylaşıldı. Zirvenin sonunda ise her yıl gerçekleştirilen İK'nın Yıldızları Ödül Töreni’nde ödül alan markalar açıklandı. Madame Coco, bu özel etkinlikle hem ‘İK’nın Yıldızı 2018’ hem de ‘En İyi Videolu İş İlanı 2018’ özel ödüllerinin sahibi oldu.

Madame Coco ürünlerine https://www.madamecoco.com  adresinden ve Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Madame Coco Hakkında:

Madame Coco, tüketici ihtiyaçlarının doğru analizlerle başarılı bir iş modeline dönüştürülmesi sonucu 2011 yılında kurulmuş ve ev tekstili ve dekoratif ürünler sektörünün hızla lideri haline gelmiş bir markadır. Yurt dışı mağazalaşma faaliyetlerine birçok ülkede hızla büyüyerek devam etmektedir ve en önemli global markalardan biri olmaya adaydır. Madame Coco şu anda 10 ülkede 300 mağaza ile faaliyet göstermektedir.