Hoşgeldiniz 23 Ekim 2019 Çarşamba

Kılıç’ın en anlamlı misafirleri

26 Nisan 2019 | Haberler
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ın özel misafirleri vardı. Sakarya Gelişim Özel Eğitim Merkezi öğrencilerini ağırlayan Kılıç, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında koltuğu öğrencilere devir etti.


Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’a ziyaretler devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Sakarya Gelişim Özel Eğitim Merkezi öğrencileriDuru Türkmen ve Ensar Kabasakaloğlu’nu ağırlayan Başkan Kılıç, koltuğu özel öğrencilere devretti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Başkanlık makamına oturan öğrenciler Duru Türkmen ve Ensar Kabasakaloğlu Başkan Fevzi Kılıç’a teşekkür ederek, “Oyun alanlarının düzenli ve temiz tutulmasını istiyoruz. Lütfen doğayı, çevremizi kirletmeyelim. Çocuklara oyuncak alalım, sevindirelim” ifadelerini kullandılar.

BAŞARI DİLEDİ

Başkan Kılıç ise ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, “Yavrularımıza ve öğretmenlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz çocuklarımızın eğitimi için her zaman elimizden gelen desteği vermeye hazırız.Bu duygu ve düşüncelerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tekrardan tebrik ediyor tüm yavrularımıza eğitimlerinde başarılar diliyorum” dedi.