Hoşgeldiniz 23 Temmuz 2019 Salı

Zafer Büyü yeniden RATEM yönetim kuruluna seçildi

16 Nisan 2019 | Haberler
İstanbul'da gerçekleştirilen RATEM IX. Olağan Genel Kurulu'nda Doğu Marmara bölgesi Radyo ve Televizyon yayıncılarını temsil eden Zafer Büyü, 2 yıllığına yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi.


 RATEM IX. Olağan Genel Kurulu 14 Nisan 2019 Pazar günü İstanbul'da bir otelde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Dr. İbrahim Uslu’nun yaptığı genel kurulda, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy yeniden güven tazeledi. Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği Olağan Genel Kurulu’nda sektörün sorunları masaya yatırıldı ve önümüzdeki süreçle ilgili hedefler paylaşıldı.

İstanbul'da gerçekleştirilen RATEM (Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) Genel Kurulu'nda Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu  Radyo ve Televizyon yayıncılarını ve Sakarya Mega Yayıncılık kurumunu temsil eden Zafer Büyü, yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Büyü, bu görevi 2 yıl daha yürütecek.

Göreve seçilmesinin ardından kendisini destekleyenlere teşekkür mesajı yayınlayan Büyü, "İstanbul'da gerçekleştirilen RATEM (Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) Genel Kurulu'nda Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu  Radyo ve Televizyon yayıncılarını ve Sakarya Mega Yayıncılık kurumunu temsilen 2 yıllığına yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildim. Güven ve desteklerinden dolayı tüm Radyo ve Televizyon yayıncısı arkadaşlara teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan
Yusuf Gürsoy

Yönetim Kurulu Üyeleri
Ahmet Akçakaya

Hasan Kırağı

Banu Genç

Murat Karaman

Necmi Aydın

Mehmet Aydın Şerbetçioğlu

Zafer Beyaz

Ahmet Atılmış

Bülent Özgür

Zafer Büyü

Yavuz Erdem

Sadettin Arslan

İlhan Yalçın

İdris Taş

Zehra Efsun Tekyeten

Mustafa Öztürk İşler

Ömer Faruk Hamurcu

Hüseyin Sümer

Adnan Onay

İbrahim Törer

İbrahim Toru

İsmail Adıyaman