Hoşgeldiniz 23 Ekim 2019 Çarşamba

Adapazarı’na Katkı Sunan Başımızın Tacıdır

16 Nisan 2019 | Haberler
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyelerini misafir eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, iş dünyası kuruluşları ile istişareli çalışmanın önemini vurguladı. Işıksu, “Bizim anlayışımızda Adapazarı’mıza katkı sunan başımızın tacıdır. İş dünyası kuruluşlarımızla ortak akılla çalışarak aidiyet kültürünü daha da güçlendirecek ve Adapazarı’mıza hep birlikte hizmet edeceğiz.” dedi.


Başkan Işıksu’ya SATSO’dan Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti. Başkan Işıksu’ya “Hayırlı olsun.” temennilerini ileten Altuğ, şehrin iş dünyasının her zaman ortak çalışmaya açık olduğunu belirterek, “Şifremiz 54 diyoruz ve şehrimizin değerini daha yukarılara taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yeni dönemde yerel yönetimlerimizle önemli çalışmaları hayata geçirmek için hazırız ve destekçiniziz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Adapazarı’mızı Milletimizle Yöneteceğiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, SATSO’nun şehir için öneminden bahsederek, “SATSO iş dünyamızın çatı kuruluşudur ve şehrimiz için çok önemlidir. Her fırsatta ifade ettiğim gibi biz Adapazarı’mızı milletimizle yöneteceğiz. Tüm kesimlere ve fikirlere açığız. Birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız. Bizim anlayışımızda Adapazarı’mıza katkı sunan başımızın tacıdır. İş dünyası kuruluşlarımızla ortak akılla çalışarak aidiyet kültürünü daha da güçlendireceğiz.” ifadelerini kullandı.