Hoşgeldiniz 20 Ağustos 2019 Salı

Adapazarı’mıza Hizmet Borcumuz Var

12 Nisan 2019 | Haberler
Vatandaşları misafir eden Başkan Işıksu, “Milletimizin ilgisine, teveccühüne halel getirmeyecek en güzel hizmetleri sunacağız. Adapazarı’mıza hizmet borcumuz var. Projelerimizi inşallah bir bir hayata geçireceğiz.” dedi.


Göreve başladığı günden itibaren yoğun bir ziyaret süreci geçiren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, makama gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Sakarya Denetimli Serbestlik Müdürü Kenan Porgalı, AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Hendek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Gülşen Fatma Dursun, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Üyeleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayallerimizi Gerçeğe Dönüştüreceğiz

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Işıksu, halkın gösterdiği güven ve teveccühü boşa çıkarmayacaklarına vurgu yaparak, “Hamdolsun Adapazarı’mızda gayet demokratik ve güzel bir seçim geçirdik. Halkımızın sandıkta bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve güven, şehrimize olan hizmet duygumuzu pekiştiriyor ve canlı tutuyor. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehre vefa, bu şehre hizmet borcumuz var. Bizler de Adapazarı Belediyesi olarak bundan sonraki süreçte projelerimizi bir bir hayata geçirerek bu teveccühe mukabele edecek, milletimizin huzurunda projelerimizle var olacak ve inşallah hayallerimize gerçeğe dönüştüreceğiz. Bu vesile ile ben bir kez daha gerek seçim öncesinde gerekse seçimden sonraki süreçte hemşehrilerimizin göstermiş olduğu desteğe çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.