Hoşgeldiniz 20 Ağustos 2019 Salı

Adapazarı Güzel Hizmetlerle Buluşacak

12 Nisan 2019 | Haberler
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. 84 mahalleden, her kesimden hemşehrileri ile buluşan Başkan Işıksu, “Milletimiz sağ olsun güzel bir teveccüh göstererek Adapazarı’mızın yönetimini bizlere emanet etti. Allah razı olsun. Emanete halel getirmeyecek ve en güzel hizmetleri inşallah hemşehrilerimizle buluşturacağız.” dedi.


31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde yüzde 57.21 oy oranı ile Adapazarı Belediye Başkanı seçilen Mutlu Işıksu’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her kesimden gelen misafirleri ile tek tek ilgilenen Başkan Işıksu, sorunları dinliyor, çözüm için hızla girişim başlatıyor. İl Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Eski Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Eski Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Sakarya Gar Müdürü Hüsamettin Töre,  15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci ve dernek yönetimi, İlim Yayma Cemiyeti, Gaziler Derneği, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği üyeleri ile çok sayıda daire başkanı, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar Başkan Işıksu’ya ziyarette bulunarak “Hayırlı olsun” temennilerini iletti.

Hiç Yorulmadan Çok Çalışacağız

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mutlu Işıksu, “Milletimize inandık, güvendik ve bir hizmet yolculuğu başlattık. Hamdolsun onlar da bizlere güvendi ve emaneti teslim etti. Şimdi emaneti en güzel şekilde koruyarak, Adapazarı’mızı her alanda çok daha ileri noktalara taşıyacak çalışmaları hep birlikte hayata geçirme zamanıdır. Hiç yorulmadan çalışacak, gayret edecek, projelerimizi hayata geçirecek ve Adapazarı’mıza hizmetkâr olacağız. Hemşehrilerimize çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Adapazarı’mızı çok güzel hizmetler bekliyor. Milletimize inşallah layık olacağız.” ifadelerini kullandı.