Hoşgeldiniz 23 Ekim 2019 Çarşamba

BAKKALLARDAN BAŞKANLARA ZİYARET

11 Nisan 2019 | Haberler
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, yeni seçilen belediye başkanlarına tebrik yaptı.


Başkan Akdardağan ve yönetim kurulu ilk olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Ekrem Yüce’yi ziyaret ederek görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Şehirde sağlanan birlikteliğin devamı için esnafların isteklerinin önemli olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, gönül belediyeciliği ile önemli hizmetleri birlikte yapacaklarını kaydederek ziyaret için teşekkür etti.

Başkan Akdardağan ve yönetimi daha sonra Adapazarı Belediyesi’nin yeni başkanı Mutlu Işıksu’yu da ziyaret etti. Başkan Işıksu tarafından sıcak bir şekilde karşılanan bakkal esnafları, istek ve taleplerini de anlattı. Ziyaretler esnasında başkanlara sıcak ilgi ve alakaları için teşekkür eden Başkan Akdardağan, “Başkanlarımıza görevlerinin hayırlı olması ve başarı temennilerimizi ilettik. Bu vesileyle değerli başkanlarımıza şehrin bakkal esnafları olarak beklentilerimizi, birlikte hareket edilerek çözülmesi gereken sorunlarımızı ve aciliyetlerini bir kez daha anlatma imkanı bulduk. Esnafımızın yanında olacaklarını belirten başkanlarımıza teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Dedi.