Hoşgeldiniz 23 Ekim 2019 Çarşamba

SAKARYA’YA HİZMET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE DESTEK OLACAĞIZ

10 Nisan 2019 | Haberler
Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-iş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR,ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Sendika Temsilcileri ile birlikte görevi devralan belediye başkanlarını ziyaret etti. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Kocaeli Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten’i ziyaret ederek “hayırlı olsun” dediler.

Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-iş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR, ziyaretlerde “Biz hep birlikte güçlüyüz ve Sendikamız her zaman birlik ve beraberlikten yanadır” mesajını verdi.  Gökdemir, Emekçinin alın teriyle geçimini sağlayanların temsilcileri olarak yeni dönemin vatanımıza-milletimize hayırlar getirmesini temenni ederiz”.  Dedi.


31 Mart seçimlerinin ardından mazbatalarını alıp göreve başlayan belediye başkanları ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 6 binden fazla üyesi bulunan Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şubesi ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni dönemde birlikte Belediye başkanlarını ziyaret turuna çıktı.

GÖKDEMİR: “SAKARYA’YA HİZMET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE DESTEK OLACAĞIZ”

Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-iş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR “Sakarya’yadaha iyi hizmet etmek adına Hizmet-iş sendikası olarak Hizmet eden tüm Başkanlarımızın yanında olacağız.” Dedi.

Biz hizmet için el birliği ile çalışıyoruz. Şehrimize ayrı bir güzellik katmak için Yönetim Kurulumuz, Temsilcilerimizle ve tüm üyelerimizle çaba gösteriyoruz. Biz Sakarya’ya imkânlar ölçüsünde en güzel şekilde hizmet için gayret gösteriyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.