Hoşgeldiniz 20 Temmuz 2019 Cumartesi

İYİ PARTİ KURUCULARINDAN CHP’Lİ ADAYA TAM DESTEK

4 Şubat 2019 | Haberler
CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Adapazarı İlçe Başkanlığında düzenlenen geniş katılımlı programla örgüte seslendi. Kılıç’ın programına İyi Parti’nin Sakarya Kurucuları da tam destek verdi.


 FARKLI PARTİLERDEN DESTEK

Önceki gün düzenlediği basın toplantısı ile seçim startını resmen veren CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Adapazarı İlçe Başkanlığında düzenlenen program ile örgütlere seslendi. Kılıç’ın gövde gösterisine dönüşen programına CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, PM Üyesi Ayça Taşkent, İl Başkanı Erdoğan Isır ve İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş katıldı. Programda Kılıç’a İyi Parti’nin Sakarya Kurucuları da destek verdi. Kuruluş sürecinin ardından İyi Parti’den istifa ederek Kılıç’a destek verenler arasında Sakarya Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever, Adapazarı Kurucu İlçe Başkanı Mücahit Bulan, Arifiye Kurucu İlçe Başkanı Emine Kumru, İyi Parti Sakarya Kurucu İl Sekreteri Av. Zeki Erbaş, Başkan Yardımcıları Muharrem Ün, İsmail Kamil Doğancı ve Ahmet Hasanoğlu, Kurucu Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Yavuz,  24 Haziran Milletvekili Aday Adayı Şule Bayri ile partinin çeşitli kademelerinde kurucu yönetimlerde yer almış Şuayip Ür, İzzet Emey, Cengiz Çandar, Ali Kandaz, Kayhan Köse, Vildan Yılmaz, Nalan Koç ile 100 kadar kurucu üye yer aldı.

BENİM İÇİN GURURDUR

Burada konuşan Kılıç, “CHP’den Adapazarı Belediye Başkan adayı olmak benim için büyük bir gururdur. Ehil kadrolar ile birlikte yeniden güçlü Adapazarı’nı hep birlikte inşa edeceğiz. Ben Adapazarı’nın sokaklarında büyüdüm. Bu şehrin tarım alanlarını görünce üzülüyorum. Uzunçarşı gibi ticaret merkezlerini görünce üzülüyorum. Biz bunları değiştirmek istiyoruz. Bugün burada Sakarya siyasetinde her renkten abilerim, duayenlerim ve büyüklerim var. Onlara verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Hiçbirinizi mahcup etmeyeceğim” dedi.

YENİDEN GÜÇLÜ ADAPAZARI

Kılıç son olarak ise şunları kaydetti: “Adapazarı’nda sandıktan 31 Mart akşamında belediyeyi kazanmak istiyoruz. Adapazarı’na gerçek hizmeti vereceğiz. Biz Adapazarı’nda herkese sahip çıkmak istiyoruz. Biz tabandan başlayan demokrasiyi tavanda adalete dönüştüreceğiz. Tarım birliği ile çiftçinin yüzünü güldüreceğiz. Köylünün dertlerine derman olmak istiyoruz. Adapazarı’nda sosyal belediyecilik yapacağız. Sportif faaliyetlere önem vererek amatör kulüpleri destekleyeceğiz. Yeniden Güçlü Adapazarı’nı hep birlikte inşa edeceğiz.”