Hoşgeldiniz 24 Haziran 2019 Pazartesi

HAYATIMDA SPOR YAPMADIM

2 Ocak 2019 | Etkinlikler
Podyumların ünlü mankeni Özge Ulusoy ve makyaj dünyasının fenomen ismi Danla Biliç, Metrocity ziyaretçileriyle buluştu.


Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinliğe ilgi büyüktü. Metrocity, etkinlik alanında iki ünlü ismi büyük bir kalabalık karşıladı.

Hayranları Özge Ulusoy ve Danla Biliç'i görebilmek ve fotoğraf çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Ulusoy ve Biliç, yılbaşı gecesi şık ve göz alıcı olmanın sırlarını verdi, moda ve makyajın püf noktalarını anlattı.

İki ünlü isim, Mert Palavaroğlu moderatörlüğünde yapılan söyleşide merak edilen tüm soruları yanıtladı.

DANLA SALDIRGAN DEĞİL, HANIM BİR KIZ

Danla Biliç'le zaman zaman Youtube videolarında biraraya geldiklerini söyleyen Özge Ulusoy, "Danla, videolardaki gibi saldırgan değil. Çok hanım bir kız" dedi.

ÇOCUĞUMUN MANKEN OLMASINI İSTERİM

Evlilik ve anne olmanın kendisine yakın olduğunu dile getiren Ulusoy, "Çocuğumun manken olmasını isterim. Podyuma ilk çıktığımda yaşadığım tecrübeleri ona aktarır ve onu desteklerim" diye konuştu.

FEDAKAR BİR ANNE OLURDUM

"Nasıl bir anne olurdunuz" sorusuna ise "Annem gibi bir anne olurdum. Fedakar ve düşünceli. Annem güçlü bir karakter" sözleriyle büyük alkış aldı.

EN BÜYÜK HAYALİM SANAT OKULU AÇMAK

Konservatuar okuyan ve balerin olan güzel model, en büyük hayalinin sanat okulu açmak olduğunu söyledi. 

SURVIVOR KARİYERİMİN DÖNÜM NOKTASI

2011 yılında Survivor yarışmasına katılan Ulusoy, "Survivor kariyerimin dönüm noktası. Döndükten sonra çok ilgi gördüm. Birinci olamadım ama en büyük kazananlardanım" açıklamasında bulundu.

PODYUMU BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

Podyumları bırakmayı hiç düşünmediğini söyleyen Özge Ulusoy, "İşimi severek yapıyorum ve saygı duyuyorum. Podyuma çok şey borçluyum. Tercih edildiğim sürece podyuma çıkacağım" diyerek uzun yıllar mankenlik yapacağını dile getirdi.

AMAN GUPSE DUYMASIN

Bir hayranı Özge Ulusoy'a "Sizi Barış Arduç'la çok yakıştırıyorum. Birlikte dizi yapın" diye bağırınca AVM ziyaretçileri arasından "Aman Gupse Özay duymasın" sesleri yükseldi.

KENDİMİ YOUTUBER OLARAK GÖRMÜYORUM

Makyaj videolarıyla sosyal medyada fenomen olan Danla Biliç, kendini Youtuber olarak görmediğini söyleyen Biliç, "Youtube'a ilk girdiğimde açık vardı. Makyaj vardı ama muhabbet etmiyorlardı. Ben o boşluğu doldurdum. Kendimi Youtuber olarak görmüyorum, soranlara öğrenciyim diyorum" dedi.

BEĞENMEDİĞİM ÜRÜNÜ FIRLATIP ATARIM

Instagram'da 3.5 milyon takipçisi olan Danla Biliç, "Benim farkım doğal olmam. Başkaları gibi markayla aramı bozmamak için reklam yapmıyorum. Beğenmediğim ürünü fırlatıp atıyorum" diyerek kullanmayacağı hiçbir ürünün reklamını yapmayacağını söyledi.

DİZİ VE FİLM TEKLİFLERİ ALIYORUM

Dizi ve film teklifleri aldığını söyleyen Danla Biliç, "Televizyon programı yapmam çünkü ekran şişman gösteriyor. Dizi ve film teklifi aldım ama ben inandırıcı olamam. Çünkü herkes doğal halimi biliyor. O nedenle ağlamam bile inandırıcı olmaz. Sıkılana kadar Youtube'da kalırım" diye konuştu.

KENDİME TAHAMMÜL EDEMİYORUM

Kendine izlemeyi sevmediğini de açıklayan Danla, "Kendimi asla izleyemiyorum çünkü sinir oluyorum. Gülüşüme tahammül edemiyorum. Ama yine de kendimi seviyorum" sözleriyle alkış aldı.

SEVGİLİM VAR, ÇOCUK İSTİYORUM

2 yıldır hayatında biri olduğunu belirten Biliç, "Çocuk istiyorum ama ben rahat bir anne olurum. Düşerse kalkmasını bilsin" dedi.

HAYATIMDA SPOR YAPMADIM

Üşengeç biri olduğunu söyleyen Danla Biliç, "Hayatımda hiç spor yapmadım" itirafında bulundu.