Hoşgeldiniz 18 Haziran 2019 Salı

Adapazarı’nda Miniklerin Futbol Coşkusu Devam Ediyor

18 Aralık 2018 | Spor
Adapazarı Belediyesi 15. Geleneksel Mahalleler arası Minikler futbol turnuvasında üçüncü hafta oynanan 4 maçla tamamlandı.


Turnuvanın üçüncühafta maçlarında Bayraktar ile Tepekum, Karaman ile Göktepe, Yenigün ile Kurtbeyler ve Korucuk ile TekelerMahallesi minikleri karşı karşıya geldi.

Üçüncü hafta maçları tamamlandı

Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 15.’ncisi düzenlenen Mahalleler arası Minikler Futbol Turnuvası Dağdibi’ nde bulunan Aygın Spor Tesisleri’nde bulunan halı sahasında devam ediyor. 15.’nci Geleneksel Mahalleler arası Minikler Futbol turnuvasında ikinci hafta maçlarında Cumartesi günü oynanan maçlardaTepekum Mahallesi Bayraktar Mahallesini 10-1 mağlup etti. İzleyenleri oldukça heyecanlandıran zorlu maçta Karaman Mahallesi, Göktepe mahallesini 5-3 yendi. Bol gollü geçen Pazar günü maçlarında Yenigün, Kurtbeyler Mahallesi’ni 9-1 mağlup ederken haftanın son maçındaTekeler, Korucuk Mahallesini 4–1 yendi. Mahalle muhtarlarının ve mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmalar büyük coşkuyla izleniyor. Toplam 18 takımın katıldığı maçlar hafta sonu saat:14.00’de Aygın Spor Tesisleri halısahasında oynanıyor.Dördüncü hafta maçlarında 8 mahallede hedef galibiyet

Adapazarı Belediyesi Mahalleler arası Minikler futbol turnuvasında üçüncü hafta maçlarında 22 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’de Mithatpaşa ile Ozanlar, 15.00’de Çukurahmediye ile Yeşilyurt Mahallesi karşı karşıya gelecek. 23 Aralık Pazar günü saat 14.00’de Hızırtepeile Bayraktar Mahallesi üçüncü haftanın kapanış maçındasaat 15.00’de Sakarya ile Karaman Mahallesi karşı karşıya gelecek.