Hoşgeldiniz 18 Haziran 2019 Salı

Adapazarı’nda Futbol Heyecanı Devam Ediyor

12 Aralık 2018 | Spor
Adapazarı Belediyesi Mahalleler arası Minikler futbol turnuvasında ikinci hafta oynanan 4 maçla tamamlandı.
Turnuvanın ikinci hafta maçlarındaKurtbeyler ile Camili, Tekeler ile Maltepe, Ozanlar ile Taşkısığı ve Yeşilyurt ile Semerciler Mahallesi minikleri karşı karşıya geldi.


İkinci hafta maçları tamamlandı

Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 15.’ncisi düzenlenen Mahalleler arası Minikler Futbol Turnuvası Dağdibi’ nde bulunan Aygın Spor Tesisleri’nde bulunan halı sahasında devam ediyor. 15.’nci Geleneksel Mahalleler arası Minikler Futbol turnuvasında ikinci hafta maçlarında Cumartesi günü oynanan maçlarda Camili Mahallesi Kurtbeyler Mahallesini 6-3 mağlup etti. İzleyenleri oldukça heyecanlandıran zorlu maçta Tekeler Mahallesi, Maltepe mahallesini 3-2 yendi. Bol gollü geçen Pazar günü maçlarında Taşkısığı, Ozanlar Mahallesi’ni 11-0 gibi farklı bir skorla yenerken haftanın son maçındaSemerciler, Yeşilyurt Mahallesini 11–0 yendi. Mahalle muhtarlarının ve mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmalar büyük coşkuyla izleniyor. Toplam 18 takımın katıldığı maçlar hafta sonu saat:14.00’de Aygın Spor Tesisleri halısahasında oynanıyor.

Üçüncü hafta maçlarında 8 mahallede hedef galibiyet

Adapazarı Belediyesi Mahalleler arası Minikler futbol turnuvasında üçüncü hafta maçlarında 15 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’de Bayraktar Mahallesi ile Tepekum, 15.00’de Karaman ile Göktepe mahallesi karşı karşıya gelecek. 16 Aralık Pazar günü saat 14.00’de Yenigünile Kurtbeyler ile ikinci haftanın son maçında saat 15.00’de Korucuk ile Tekeler karşı karşıya gelecek.