Hoşgeldiniz 23 Temmuz 2019 Salı

KUTSİ’Yİ 18 BİN KİŞİ İZLEDİ

5 Kasım 2018 | Etkinlikler
Kutsi, Sultanbeyli ve Sancaktepe’nin en büyük kapalı alışveriş merkezi olan Atlaspark Alışveriş Merkezi’ndeki konseriyle sevenleriyle buluştu.

18 bin kişinin izlediği Atlaspark Alışveriş Merkezi’ndeki konserde Kutsi, son albümü Mavi’nin yanı sıra hit olmuş şarkılarını da seslendirdi.


YENİ DİZİSİ VERDA’NIN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Gonca Sarıyıldız ile başrolünü paylaştıkları yeni dizisi “Verda”nın çekimlerinin başladığını söyleyen Kutsi, “Çekimlerimiz Antalya’da başladı. 4 aydır bu projeye hazırlanıyoruz.  Senaryo Funda Çetin’e ait, bu dördüncü projemiz Funda ile, en son Kalbimdeki Deniz’de de beraberdik. Yönetmenimiz de Kalbimdeki Deniz’de beraber çalıştığımız Aysun Akyüz. Pastel Yapım’la atv ekranlarında güzel bir projeye imza atacağız. Çok sağlam bir hikaye Verda.  Entrikası bol, dramı, aşkı bol… Hatta baya bir entrika var hikayede. İlk okuduğumda soluksuz kaldım. Zengin, varlıklı bir aileden gelme, duruşu çok sağlam, iyi niyetli, hakkının hakkını veren, kuralları olan, sert ama yumuşak kalpli bir adam Kerem Aktan’ı canlandıracağım” dedi.

EYLÜL’DE AYRILDI HABERLERİ ÇIKMIŞTI, KONSERE BİRLİKTE GELDİLER!

Atlaspark Alışveriş Merkezi’ndeki konserine sevgilisi Feyza Çıpa ile gelen Kutsi’ye basın mensupları “Eylül’dü ayrıldığınızın haberleri çıktı” deyince Feyza Hanım: “Her evde olduğu gibi bizim evde de anlaşmazlıklar yaşanıyor. Ama fazla büyütülüyor” yanıtını verdi.

Gazetecilerin “Peki evdeki bu haberleri kim uçuruyor basına?” sorusu üzerine kahkaha atan çift adına cevabı yine önce Feyza Hanım verdi“İnstagram’dan çıkıyor. Bir anda fotoğraf siliyorum, anlıyorlar. Suçlusu benim. Sinirleniyorum ona, siliyorum fotoğrafları” deyince; Kutsi’de aynı neşeyle “O sildikçe ben fotoğraf koyup güzel şeyler yazıyorum. Sıkıntılı hiçbir durumumuz olmadı, ben özel hayatı hakkında konuşmayan bir insanım. Benim özelim hep özel kalır. İyiyiz biz” dedi.

AHMET KURAL İLE SILA SORUSUNA KUTSİ’NİN YANITI

Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla arasında yaşanan “dayak şiddeti” için de Kutsi “Üzüldüm. Ne olursa olsun bir kadına bu şekilde yaklaşılmaz. Çünkü bizim gücümüzle onların gücü bir değil. Kadınlar naif yaratılışta insanlar. Tam olarak nedir ne değildir bilmiyoruz ama, tasvip etmediğim bir durum. İyi karşılamadığım bir durum. Üzücü. Üzüldük çok” dedi.

KONSERLER DEVAM EDECEK

Atlaspark Alışveriş Merkezi’ndeki konserler 17 Kasım Cumartesi Fettah Can ve 24 Kasım’da Aydın Kurtoğlu ile devam edecek.