Hoşgeldiniz 24 Haziran 2019 Pazartesi

Eski Milli Futbolcular Başkent’e çıkarma yaptı

12 Ekim 2018 | Spor
Türkiye’nineski Milli Futbolculardan Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Serdar Kulbilge ileSakarya’nın genç siyasetçilerinden Fırat Karagöz; bir takım önemli ziyaretler için Ankara’ya gitti.


Ünlü futbolcular

Dünya’ya maal olmuş Türkiye’nin efsane eski Milli Futbolcularından Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Serdar Kulbilge;Sakarya’nın genç siyasetçilerinden Fırat Karagöz ile birlikte Başkent Ankara’ya bir çıkarma yaparak, başta Spor Bakanlığı olmak üzere AK Parti Genel Merkezi’nde bir takım ziyaretlerde bulundu.

Önemli isimler

Yapılan ziyaretlerde ilk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı ziyaret edenTuncay Şanlı, Semih Şentürk, Serdar Kulbilge ve Fırat Karagöz; ardından AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nu da makamlarında ziyaret etti.

Başarı dilekleri

Spor ve sporcuların sorunları dile getirildiği ziyaretlerden mutlu ayrılanTürkiye’nin eski Milli Futbolculardan Tuncay Şanlı, Semih Şentürk, Serdar Kulbilgeve Sakarya’nın genç siyasetçilerinden Fırat Karagöz; spor ve sporcuya destek veren tüm siyasetçilere teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.