Hoşgeldiniz 21 Nisan 2019 Pazar

Alpet’ten kadın voleyboluna destek

2 Ekim 2018 | Spor
Alpet,Altınbaş Üniversitesi Yeşilyurt Spor Kulübü KadınVoleybol Takımı’na sponsoroldu
Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım alanında faaliyet gösteren markası Alpet, Altınbaş Üniversitesi’nin isim ve ana sponsoru olduğu, 1. Lig’de mücadele eden Altınbaş Üniversitesi Yeşilyurt KadınVoleybol Takımı’na forma sponsoru oldu.


Akaryakıt sektöründe yükselişini sürdüren Alpet, spora verdiği önemi sponsorlukla taçlandırdı. Alpet,Türkiye Voleybol FederasyonuKadınlar 1. Lig’de mücadele eden Altınbaş Üniversitesi Yeşilyurt Spor Kulübü KadınVoleybol Takımı’na 2018 – 2019 sezonunda forma sponsoru oldu.Yeşilyurt Spor Kulübü’nde gerçekleşen imza törenine Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ali Altınbaş, Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili Mehmet Tahir Özsoy, Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan,Altınbaş Holding Kurumsal İletişim ve Alpet Pazarlama Müdürü Burçak Ersever,Yeşilyurt Spor Kulübü Başkanı Necmettin Karabacak,Altınbaş Üniversitesi Yeşilyurt Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı oyuncuları ve basın mensuplarıkatıldı.

İmza töreninde forma sponsorluğu hakkında açıklamalarda bulunan Altınbaş Holding Kurumsal İletişim ve Alpet Pazarlama Müdürü Burçak Ersever, “Altınbaş Holding, 5 farklı sektörde, 60 yıllık tecrübeyleülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Altınbaş Holding olarak amacımız grup içi markalarımız ve iştiraklerimiz arasında işbirliğini artırarak, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde güvenle eşdeğer olan Altınbaş adına yakışan işlere imza atmak. Bu yolda Altınbaş Üniversitesi ile Alpet’in ortak hareketiyle sporu ve özellikle de kadın sporcularımızı desteklemekten tüm Altınbaş Ailesi olarak mutluluk duyuyoruz.

Bir yıl boyunca Alpet adınınformaların ön yüzünde yer alacağını belirten Burçak Ersever,

‘‘Bu sezon Altınbaş Üniversitesi YeşilyurtSpor Kulübü Kadın Voleybol Takımı’nın enerjisi Alpet’ten gelecek. Yeni başarılara hep birlikte imza atacağız. Sporcularımıza başarılı bir sezon diliyoruz. Takımımızı Alpet ve Altınbaş Ailesi olarak tribünlerden de desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Bünyesinde pek çok milli takım oyuncusunu yetiştiren Altınbaş Üniversitesi Yeşilyurt Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, üstün performansı ile kısa süre içerisinde birinci lige çıkmayı başardı. Önümüzdeki sezonda Sultanlar Ligi’ne ulaşmayı hedefleyen Altınbaş Üniversitesi Yeşilyurt SporKulübü KadınVoleybol Takımı, Altınbaş Üniversitesi ve Alpet’indesteğiyle bu hedefine ulaşacağına inanıyor.