Hoşgeldiniz 26 Mayıs 2019 Pazar

20 bin çocuğu enerji yolculuğuna çıkardı, Yıldız Akköklü ödülünü aldı

2 Ekim 2018 | Haberler
Sepaş Enerji, Çocuklar Ülkesi KidZania’da açtığı Sepaş Enerji Elektrik Merkezi ile Yıldız Akköklüler Ödüllendirme Süreci’nde İş Birliği Geliştirme kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.


Çocuklar Ülkesi KidZania’daaçtığı Sepaş Enerji Elektrik Merkezi ile 20 bini aşkın çocuğu enerji yolculuğuna çıkaran Sepaş Enerji, Akkök Şirketler Grubu’nun kendi içinde en başarılı uygulamaların belirlenmesi amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlediği Yıldız Akköklüler Ödüllendirme Süreci’nde İş Birliği Geliştirme kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Bugüne kadar 20 bin çocuğu ağırlayan Sepaş Enerji, Sepaş Enerji Elektrik Merkezi’nde çocuklara günlük hayatın her alanında yer alan enerjinin ne olduğunu ve enerji tasarruf yöntemlerini anlatıyor. Sepaş Enerji Elektrik Merkezi’ni ziyaret eden çocuklar, aynı zamanda karbon ayak izi hakkında bilgi alırken, elektriğin şehre nasıl dağıtıldığını da gözlemleyebiliyor.  

Sepaş Enerji Hakkında

Enerji perakende sektörünün önemli oyuncularından Sepaş Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında yer alan CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla kuruldu. Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Sepaş Enerji’nin, 1,7 milyonluk abone portföyü bulunuyor.

Detaylı bilgi için: www.sepas.com.tr