Hoşgeldiniz 21 Nisan 2019 Pazar

NISSAN, ‘Niskasko’ Hizmetini Ergo İş Birliğiyle Genişletiyor

26 Eylül 2018 | Ekonomi
NISSAN Türkiye, müşterilerine kendi çatısı altında sunduğu kasko poliçe hizmeti olan ‘Niskasko’nun anlaşmalı kurumları arasına Ergo Türkiye’yi de ekledi. Yapılan anlaşmayla NISSAN müşterileri, ‘Niskasko’ hizmetleri için farklı poliçe alternatiflerinden yararlanabilecek.


Yapılan anlaşma kapsamında NISSAN sahipleri, ekspertiz olmaksızın hızlı onarım hizmeti, yanlış akaryakıt dolum teminatı, ikame araç ve yol yardım hizmeti, hasarsızlık koruma teminatı gibi birçok avantajdan faydalanabilecek. Araç sahipleri, “Niskasko” kapsamında araçlarının olası hasar operasyonlarını NISSAN yetkili servislerinde, orijinal NISSAN yedek parçaları kullanılarak, eğitimli servis personellerine standartlara uygun olarak yaptırabilecek.

 

NISSAN’ın sunduğu ‘Niskasko’ hizmetlerinden hem sıfır araç satın almak isteyen hem de hali hazırda NISSAN sahibi olan kullanıcılar faydalanabilecek.

 

ERGO Türkiye ile gerçekleştirdikleri iş birliği hakkında görüş bildiren NISSAN Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, “NISSAN Türkiye olarak, müşteri memnuniyeti her zaman ilk önceliğimiz. Bu kapsamda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığımız ve müşterilerimize sunduğumuz poliçemiz ‘Niskasko’nun hizmet alanını her geçen gün artırıyoruz. Bu doğrultuda ERGO Türkiye ile güçlü bir iş birliğine imza atarak, müşterilerimizin ‘Niskasko’ ile en iyi ve en kaliteli hizmeti, orijinal yedek parçalarımız kullanılarak almalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin ‘Niskasko’ hizmetini kullanarak NISSAN kalitesini ve güvencesini her zaman en iyi şekilde deneyimlemelerini istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Yapılan anlaşmayla ilgili açıklama yapanERGO Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, “Dünyanın ve ülkemizin önde gelen otomotiv markalarından NISSAN Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz bu yüksek katma değerli iş birliğinin, tüketicilerimiz açısından faydalı olacağına inanıyorum. Her zaman söylediğimiz gibi ülkemizde özellikle araç sigortacılığı, oldukça yüksek bir büyüme potansiyeline sahip. Ekonomik büyümeye önemli ölçüde katkı sunan sigorta sektörünün gelişiminde ise sektörler arası iş birlikleri büyük önem taşıyor. Bu noktada ERGO Türkiye olarak tüketicimize ve ülkemize katkı sağlayabileceğimiz tüm fırsatları değerlendirmeye ve sektörümüzün gelişimine yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu işbirliğinin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

NISSAN Motor Company Hakkında

Merkezi Japonya'nın Yokohama kentinde bulunan NISSAN Motor Co. Ltd. Japonya'nın en büyük ikinci otomotiv şirketidir. Renault-NISSAN İttifakı'nın bir parçası olan ve dünya genelinde 244 bin 500'den fazla çalışanı bulunan NISSAN, 2016 yılı içinde 5.63 milyon araç satış gerçekleştirip, 11.72 trilyon Japon Yeni (107,1 milyar dolar) gelir elde etti. NISSAN, Infiniti ve Datsun markaları altında altmıştan fazla modelden oluşan zengin bir ürün yelpazesine sahip olan NISSAN Motor Co. Ltd. sıfır emisyonlu mobilite konusunda da dünya lideri konumundadır. NISSAN'ın bu alandaki dominant modeli LEAF dünyanın geniş kitlelere yönelik tamamen elektrikli ilk araç olma özelliğini taşıyor. LEAF aynı zamanda sıfır emisyonlu araç segmentinde sahip olduğu yaklaşık yüzde 50 pazar payıyla tarihin en çok satılan elektrikli modeli unvanına sahiptir. Fransız üretici Renault ile 1999’dan bu yana ortaklığı bulunan NISSAN’ın, 2016 yılı itibariyle de Renault-NISSAN İttifakının devamı niteliğinde Mitsubishi Motors ile ortaklığı başlamıştır. Renault-NISSAN-Mitsubishi ittifakı 2017’de 10,6 milyon araç ile dünyanın en çok satan otomotiv grubu olmuştur.