Hoşgeldiniz 18 Haziran 2019 Salı

ARİFİYE MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI “AHMET KAYMAKÇI, GÜVEN TAZELEDİ”

26 Eylül 2018 | Haberler
Arifiye Muhtarlar Derneği 2. Olağan Genel Kurulunda başkanlığa tekrar aday olarak tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Ahmet KAYMAKÇI, Genel Kurula iştirak eden Muhtarların tamamının oy birliği ile Başkanlığa tekrar seçilerek Güven Tazeledi.


22 Eylül Cumartesi Saat:14:00 de Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Meclis Salonundaki Genel Kurula; Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali BAŞAR, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkan Vekili Kadir ERKAYA, Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret CAN, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Tolunay KÖSEMEN ve ilçe dernek yönetimlerinden iştirak eden çok sayıda muhtarın katılımıyla gerçekleştirildi.

Arifiye Muhtarlar Derneğinin 2015 yılından itibaren gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında katılımcılara bilgi veren Dernek Başkanı Ahmet Kaymakçı; derneğin kuruluş aşamasından bugüne kadar maddi manevi her türlü desteği derneklerinden esirgemeyen Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ ya teşekkür ederek günün anısına plaket ve çiçek takdim etti.

Birlik Beraberliğimiz Hız Kesmeden Devam Edecek

 Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Ahmet KAYMAKÇI’yı tebrik ederek kendisine ve yeni yönetimine başarılar dileyen Arifiye Belediye Başkanı İsmail KARAKULLUKÇU, “Arifiye Muhtarlar Derneğinin 2.Olağan Kongresinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. İlçemizde muhtarlar derneğinin kurulduğu günden itibaren muhtarlarımızla birlikte çok güzel bir uyum yakaladık, birlik ve beraberlik içerisinde bir bütün olarak çalışmalarımızı yürüttük. Muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız, mahallelerinde ikamet eden halkımızın taleplerini ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını bize iletmede bizim en büyük destekçimiz. İlçemizde muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini en üst düzeyde yerine getirmeyi, her zaman elimizden gelenin en iyisin yapmayı ve bu anlamda elimizdeki imkanlar nispetindehemşehrilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı şiar edindik. Bu vesile ileArifiye Muhtarlar Derneğinin 2.Olağan Genel Kurulunda görevlerini devreden muhtarlarımıza teşekkür eder, yeni yönetim kurulunda görev alan muhtarlarımıza başarılar dilerim” dedi.