Hoşgeldiniz 20 Temmuz 2019 Cumartesi

BAKKALLAR GIDA FUARINI GEZDİ

12 Eylül 2018 | Haberler
Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası üyeleri, İstanbul Yeşilköy’de ziyarete açılan CNR Food İstanbul Fuarını gezerek sektördeki gelişmeleri yerinde gördüler.


Oda Başkanı Ahmet Akdardağan ev sahipliğinde gerçekleşen fuar gezisine üyeler ilgi gösterdi. Sakarya Kent Park’tan kalkan otobüslerle İstanbul’a giden Sakaryalı bakkallar, sektörel gelişmeleri yakından görme imkanı buldular.

TÜRKİYE Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) işbirliğiyle CNR Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Food İstanbul Fuarında 86 ülkeden 65 bin yerli ve yabancı alıcı ile bin 600'den fazla marka ziyarete açıldı. Ülke genelinden bakkallarda fuara yoğun katılım sağladı. 

Fuar gezisiyle ilgili konuşan Oda Başkanı Akdardağan, “CNR Food İstanbul Fuarı’nda, Gıda ve İçecek Ürünleri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı ile birlikte, EDT Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması ve CNR Ambalaj İstanbul, Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj çözümleri gibi özel bölümleri gezdik, fikir aldık. Ülke genelindeki meslektaşlarımızla bir araya gelerek fikir alış verişi yaptık. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederken, sektörel gelişmeleri yakından inceleyerek mesleki gelişimimizi sürdüreceğiz.” Diye konuştu.