Hoşgeldiniz 20 Temmuz 2019 Cumartesi

“Franchise Destek Toplantıları” markalara yön veriyor!..

16 Ağustos 2018 | Haberler
MedyaFors Fuarcılıkev sahipliğinde, UFRAD AKADEMİ’nin düzenlediği “Fuardan maksimum fayda nasıl sağlanır” konu başlıklı ilk toplantı dün 17.00-18.30 saatleri arasında MedyaFors Fuarcılık’ın Maslak ofisinde yapıldı.


Geçmiş fuarlarda kazanılan deneyimlerin de paylaşıldığı toplantıya birbirinden değerli markaların üst düzey yöneticileri ve Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak katıldı.Toplantıda Tavada Tavuk markası Pazarlama ve İş geliştirme Direktörü Akın Gürbüz ve Et Evim Steak House kurucusu Servet Keskin de sektörleriyle ilgili deneyimlerini paylaştılar. Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ise franchise sektörünün bu dinamizminin içinden geçtiğimiz zor günlerde iş dünyasına moral verdiğini, birlik ve beraberlik ruhunu desteklediğini belirtti. Bayim Olur musun fuarının bu anlamda da bir gövde gösterisi olacağını söyleyen Celal Toprak, Ekonomi gazetecileri olarak reel sektörün yanında olmaya, destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Toplantı sonunda bir konuşma yapan MedyaFors Fuarcılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem; “Franchise sektörünün tek çatı örgütü olan, UFRAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Aydın'a ve Yönetim kurulu üyelerine UFRAD AKADEMİ'nin "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik fuarından maksimum fayda nasıl sağlarsınız" temalı toplantıları ile sektöre ve katılımcı firmalara verdikleri katkı için, toplantı programının içeriğini UFRAD Akademi adına hazırlayan ve sunan, franchise sektörünün duayeni, UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi, Franchise&More şirketinin kurucusu Osman Bilge’ye, toplantıya bizzat katılarak sektöre destek veren Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak'a ve katılımcı markalara teşekkür edip, Franchise, markaların her açıdan gelişimini sağlıyor.Sistem sayesinde marka hedeflediği büyümeyi daha kısa sürede gerçekleştiriyor ve pazar payını arttırıyor. Burada önemli olan hedefi doğrultusunda doğru stratejiyi oluşturabilmek. UFRAD işbirliği ile 15 yıldır düzenlediğimiz Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük franchising fuarı olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ve yurt dışında yetkili acentesi olduğumuz Franchising Fuarları ile markaların ulusal ve uluslararası arenada tanınmasına, yeni satış noktaları oluşturmalarına, iş geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz. Bu yıl ki fuar tarihimiz 11-14 Ekim.. Fuar öncesi gerçekleştirilecek toplantılardahedefimiz, markaları büyüme yolunda doğru bilgi ve argümanla desteklemek.’ dedi.

Toplantılarda franchise sektörüne dair tüm merak edilenler cevap bulacak…

UFRAD fuara verdiği desteği, katılımcı bilgilendirme toplantılarıyla da sürdürüyor. Franchise Akademisi eğitimlerinde verilen “Franchise Satmak” konusunun bir özeti fuar tarihine kadar gruplar halinde davet edilecek katılımcılara aktarılacak.

Fuar öncesi düzenlenecek toplantılarda eğitimin can alıcı kısımları aktarılıp, katılımcılardan gelen sorular yanıtlanıp, franchise talep arttırıcı yöntemler ve satışa yönelik teknikler paylaşılacak.Bu kapsamda; franchise alan ne bekler, doğru aday nasıl anlaşılır, franchise satan ne verir, doğru satıcı nasıl yaklaşır, franchise tanıtım broşürü ne içermeli, fuar standı nasıl kullanılmalı, ne mesaj vermeli, doğru ve yanlış örnekler, sık yapılan hatalar ve franchise sektörüne dair tüm merak edilenler UFRAD Franchise Akademi yöneticisi Osman Bilge ve Medyafors Fuarcılık’ın deneyimli ekibi tarafından yanıtlanacak.