Hoşgeldiniz 23 Temmuz 2019 Salı

ÜNLÜ ÇİFT AVRUPA'DA AŞK TAZELEDİ

13 Ağustos 2018 | Magazin
2013’te birlikte rol aldıkları Beni Affet dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ve kısa bir süre içinde de dünyaevine girenünlü oyuncu çift Gaye Turgut ve Deniz Evin’in mutlu beraberlikleri görenlere maşallah dedirtiyor.


Ünlü çift yoğun geçen sezonun ardından yorgunluklarını atmak için tatilde Avrupa’ya gitmeyi tercih edenlerden. İlk durak olarak Hollanda’nın Amsterdam kentine giden Evin çifti, Dam Meydanı, Amstel Nehri, MadameTussauds müzesi ve Body Worlds sergilerini dolaştı.

Sosyal medyanın en çok takip edilen çiftleri arasında gösterilen Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin’in bir sonraki rotası Lüksemburg ve İsviçre’nin Zürich kentiydi. Burada da birkaç gün geçiren aşıklarınsosyal medya hesaplarında paylaştığı Alp Dağları manzaralı fotoğrafları dakikalar içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Son olarak İtalya’ya da giden Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin,Roma’da tarihi mekanları ve müzeleri de dolaştıktan sonra aşıklar şehri olarak bilinen Venedik’te gondolla yaptıkları kanal gezisi ile Avrupa turunu noktaladılar.