Hoşgeldiniz 18 Haziran 2019 Salı

“Karasu Belediyesi’nden Yaz Etkinlikleri”

7 Ağustos 2018 | Etkinlikler
Karasu Belediyesi yaz etkinlikleri kapsamında Sahil Park Amfi tiyatro alanında halk konseri düzenliyor.


 11 Ağustos 2018 Cumartesi Saat 20:00 ile 24:00 saatleri arasında düzenlenecek olan yaz etkinlikleri konserinde Paşa Sökmez, Selma Aslan ve Birsen Sömek sahne alacak.

Etkinliğe tüm Karasu halkını davet eden Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Yaz sezonunun yoğun yaşandığı dönemlerin içindeyiz. İlçe nüfusumuz yaklaşık on katına ulaşmış durumda. Bizlerde, bir turizm kenti olan ilçemiz Karasu’da sosyal ve kültürel etkinliklerimizi yoğun olan dönemlerimizde arttırıyoruz. Paşa Sökmez, Selma Aslan ve Birsen Sömek’in sahne alacağı yaz etkinlikleri konserimize tüm Karasu halkını davet ediyoruz” dedi.

Şaban Mergül diyorki. Paşa Sökmez ile Birsen Sömek'i İstanbul yıllarımdan yakinen tanıyorum. Selma Aslan'dan ise tanıdıklarım vasıtasıyla çok övgüler aldım.11 Ağustos 2018 Akşamı ben de bu dostlarla hoş geldiniz röportajları yapmak için orada olacağım. Hatta koşullar el verirse (İnternet anlamında) www.sakaryatv.net üzerinden Canlı Yayın bile yapmayı düşünüyorum. Olmadı, bant kayıt yaparak bu değerli sanatçı dostların konserini sizlere sunacağım. Buluşmak üzere. Benden söylemesi bu konser kaçmaz.