Hoşgeldiniz 20 Ağustos 2019 Salı

‘Yaz Sezonu Dizilerinin Favori Çifti'Demet Özdemir ve Can Yaman seçildi.

25 Temmuz 2018 | Magazin
KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘Yaz Sezonu Dizilerinin Favori Çifti’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan anketteen çok oyu Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman aldı.


Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformuKizlarSoruyor, heyecanla beklenen güncel anketlerine bir yenisini daha ekledi.Hazırlanan anket ile üyelere‘Sizce yaz sezonu dizilerinin favori çifti hangisi?’ sorusu soruldu.

Ankette Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman yüzde 60 oy oranıyla açık ara sezonunun en çok yakıştırılan dizi çifti seçildi. Meleklerin Aşkı dizisinde boy gösteren Gülper Özdemir ve Berkay Hardal çifti yüzde 17 oy alırken Darısı Başımıza dizisinden Elif Doğan ve Ozan Dolunay yüzde 14 oy aldı. Elimi Bırakma isimli dizide karakterlere can veren Alina Boz ve Alp Navruz ise yüzde 10 oy oranıyla dördüncü oldu.

Ankette kız erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kızların yüzde 58'i ve erkeklerin yüzde 61'itercihini Erkenci Kuş dizisinden yana kullanarak Demet Özdemir ve Can Yaman’ı seçti.