Hoşgeldiniz 22 Eylül 2019 Pazar

ÖZGE ULUSOY'DAN "YAZA HAZIRIM" MESAJI

5 Temmuz 2018 | Magazin
"ÇEKİLİŞLERE İNANMAZDIM, ARTIK HİÇBİR ÇEKİLİŞİ KAÇIRMAM"Ece Türkiye tarafından yönetilen Metrocity Alışveriş Merkezi, 15. yılını ziyaretçilerine yaptığı muhteşem sürprizlerle kutluyor. 

Metrocity AVM, 15. yıl özel çekilişinde ziyaretçilerine 3 adet Mercedes A 180 otomobil hediye ediyor. 

Mercedes otomobillerin ilk talihlisi önceki gün yapılan çekilişle belirlendi. 

Banu Noyan organizasyonuyla yapılan çekilişte Mercedes A 180 talihlisini ünlü manken Özge Ulusoy belirledi. 

Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve Metrocity AVM Müdürü Enver Şavkay'ın da katıldığı çekilişte, bir kişi Mercedes A 180 otomobil kazandı. 

Özge Ulusoy, "Bugüne kadar bu tür çekilişlere hiç inanmazdım. Ancak burada bu işin ne kadar ciddi bir şekilde yapıldığını gördüm. Her şey şeffaf ve Milli Piyango İdaresi'nin denetiminde. Kampanya 30 Eylül'e kadar devam ediyor. Diğer iki otomobili kazanmak için ben de çekilişe katılacağım. Belki ben de bir otomobil kazanırım. Artık hiçbir çekilişi kaçırmam" dedi. 

Çekilişi izlemeye gelenler, Özge Ulusoy'a büyük ilgi gösterdi. Herkesle tek tek selfi çeken Özge Ulusoy, soruları da yanıtladı. 

Özellikle hanımlar Özge Ulusoy'a nasıl bu kadar formda kalabildiğini sordu. Güzel manken, "Çok yiyorum ama çok da spor yapıyorum. Bu yüzden yazdan korkum yok. Yaza hazırım" diyerek iddiasını ortaya koydu. 

Çekilişin ardından Metrocity AVM ziyaretçilerinin Mercedes A 180 kazanma şansı devam bitmedi. 

30 Eylül'e kadar Metrocity AVM'den 100 TL'lik alışveriş yaparak kampanyaya katılanların Mercedes A 180 kazanma şansı devam edecek. 

Metrocity AVM, ziyaretçilerine 3 adet otomobili kampanya bitim tarihinde değil, 3 farklı dönemde 3 ayrı çekiliş yaparak hediye ediyor.