Hoşgeldiniz 18 Nisan 2019 Perşembe

BİZİM TOPTAN'IN 10 TALİHLİSİ FIAT FiORiNO SAHİBİ

5 Temmuz 2018 | Haberler
Bizim Toptan’ın 16. Yıl Kampanyası’nda ödüller sahiplerini buldu


Organize toptan ticaret sektörünün öncüsü Bizim Toptan, 16’ncı kuruluş yıl dönümünü anısına 10 talihli müşterisine FIAT Fiorino kazandırdı.  Ödüller 3 Temmuz‘da, İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye organize toptan ticaret sektörünün, 69 ildeki 175 mağazasıyla sayı bakımından en büyük ve en yaygın markası Bizim Toptan Satış Mağazaları, 16’ncı kuruluş yıl dönümüne özel, 10 talihli müşterisine FIAT Fiorino kazandırdı.

Türkiye genelinde gerçekleşen kampanyaya ilgi yoğun oldu. Bizim Toptan mağazaları ve web sitesi üzerinden 2 Mayıs 2018 tarihine kadar; tek seferde 250 TL’lik alışveriş yapanlar arasından noter huzurunda halka açık çekilişle belirlenen talihliler 11 Mayıs’ta ilan edildi.

Çekilişi kazanan 10 talihli, 3 Temmuz’da İstanbul Zeytinburnu Bizim Toptan Mağazası’nda araçlarını törenle teslim aldı.

Bizim Toptan Satış Mağazaları hakkında:

2001 yılında 14 mağaza ile faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan Satış Mağazaları, 69 ilde 175 mağazasıyla, Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır. Şirket gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye'de faaliyet gösteren çok uluslu ve uluslararası firmalarla birlikte, saygın ve ticari itibarı yüksek firmaların da markalı ve tüketici nezdinde bilinirliği yüksek ürünlerinin hızlı tüketim sektöründe, yaygın müşteri ağına toptan satışını yapmaktadır. Şirket’in ana müşterileri toptancılar, tüccarlar, bakkallar, marketler, süpermarketler, ihtisaslaşmış perakendeciler, HoReCa (Otel, restoran ve kafeler) ve kurumsal şirketlerden oluşmaktadır. Bizim Toptan, müşterilerine ülke genelinde yaklaşık 4700 lider marka ve özgün marka çeşitleriyle toptan satış gerçekleştirmektedir. Bizim Toptan, Borsa İstanbul’da BIZIM TI (Bloomberg) kodu ve BIZIM.IS (Reuters) kodu ile işlem görmektedir.