Hoşgeldiniz 18 Nisan 2019 Perşembe

İŞTE BÖYLE BİR ŞEY!

5 Temmuz 2018 | Haberler
ISS Türkiye’nin Engelsiz PikniğiÜlkemizin en fazla istihdam yaratan kuruluşlarından ISS Türkiye, geleneksel “Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” etkinliğiyle çalışma hayatında dayanışmanın en yaratıcı paylaşımını sergiledi. 600’ün üzerinde katılımın gerçekleştiği ve sevilen sanatçı Erol Evgin’in bir konser verdiği pikniğe, eğitimine destek sağlanan 50 TOÇEV öğrencisi de katıldı.

37 bin çalışanıylaTürkiye’nin en fazla istihdam yaratan ve bünyesinde 800 engelliye yer veren kuruluşu ISS Türkiye, geleneksel “Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” etkinliğini coşkuyla kutladı. Piknik, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, İstanbul Sarıyer’deki Bahar Country’de gerçekleşti. 600’den fazla ISS çalışanının yanı sıra eğitimine destek sağlanan 50 TOÇEV öğrencisinin de katıldığı piknikte, başta ISS Türkiye CEO’su Cavit Habib ile ISS Türkiye COO’su Engin Üstel olmak üzere ISS Türkiye üst yönetimi de yer aldı.

EROL EVGİN İLE UNUTULMAZ ANLAR

Birbirinden renkli pek çok yarışma ve eğlenceli aktivitenin düzenlendiği pikniğin en dikkat çeken özelliklerinden biri de ünlü sanatçı Erol Evgin’in verdiği büyüleyici konserdi. İşte Öyle Bir Şey, Bir De Bana Sor, Sen Olmasan Canım gibi unutulmaz şarkıların kadife sesli icracısı Erol Evgin’in konseri, “Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı.

Saat 08.30’dan 17.00’ye kadar süren “Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” etkinliğinin sunuculuğunu Ercan Ahi üstlendi. Yetişkinler İçin Animasyon, Sayılarla Dans, Balon Patlatma, 1 Numara gibi yarışmalarla devam eden etkinlikte eğlence düzeyi “Erkan Yetim İle Freestyle Football Show” ile daha da yükseldi.

NEŞE VE EĞLENCE HIZ KESMEDİ

Masa langırtları ve 10D Sinema Mobil Araç gösterimlerinin gün boyu devam ettiği piknik, birlikte yenen öğle yemeğinin ardından ISS Türkiye üst yönetiminin yaptığı konuşmalar ve 10 yılı aşkın süreyle ISS bünyesinde yer alan engelli çalışanlara plaket takdimiyle aile sıcaklığını artırdı. ISS Türkiye yönetiminin bizzat yaptığı hediye çekilişi sırasında ise katılımcıların heyecanı üst seviyede seyretti.

“Engelli Personelimizle Engelsiz Piknik” toplu aile fotoğrafı çekimi ve dilek balonlarının gökyüzüne bırakılmasıyla sona erdi.