Hoşgeldiniz 21 Şubat 2019 Perşembe

KizlarSoruyor ın düzenlediği anket sonuçları açıklandı.

27 Haziran 2018 | Magazin
“2018 yazının favori şarkısı” anket sonuçları açıklandı.


Yazın en favorisiAleyna Tilki’nin seslendirdiği ‘Yalnız Çiçek’ şarkısı oldu!

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyorüyelerine “Yaz geldi. Sizin favori yaz şarkınız hangisi?’ sorusunu yönlendirdi.

 

Binlerce kişinin katıldığı ankette şarkıları ve klipleri ile adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki, ‘Yalnız Çiçek’ ile bu yazın da favorisi seçildi. Aleyna Tilki oyların yüzde 59’unu alarak açık ara anketin birincisi oldu.

Ankette genç kızların sevgilisi Edis, ‘Roman’ şarkısıyla oyların yüzden 18’ini aldı. Onu yüzde 14 oy oranıyla Hadise ‘Farkımız Var’ şarkısıyla takip etti. Demet Akalın ve Ömer Topçu’nun ‘Oh Olsun’ şarkısı ise oyların yüzde 9’unu alarak dördüncü oldu.

Ankette kız -erkek dağılımındada sonuç değişmedi. Kızlarınyüzde58’i, erkeklerin ise yüzde 60’ı Aleyna Tilki’yi tercih etti.

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor, yine aynı ekip tarafından ABD'de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.  

  • KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi, 70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
  • Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
  • KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.
  • KizlarSoruyor’un %55’i Kadın, %45’i Erkek.