Hoşgeldiniz 26 Mayıs 2019 Pazar

İLK REKOR SALON SAYISINDA

14 Haziran 2018 | Magazin
ÜÇ HARFLİLER: BEDDUA’NIN BASIN GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


 15 Haziran’da vizyona girecek olan yılın en çarpıcı filmi Üç Harfliler: Beddua’nın oyuncularının ve yapım ekibinin da katıldığı, sinema eleştirmenleri tarafından yoğun ilgi gösterilen özel basın gösterimi Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirildi. Yapımcılığını TME Films ve Muhteşem Film’in ortaklaşa üstlendiği, izleyicilerden tam not alan Alper Mestçi’nin yeni filmi, ilk rekorunu da vizyon öncesi kırdı. Tam 330 kopya ile vizyonagirecek olan Üç Harfliler: Beddua,  Siccin4 filmindeki 314 kopyalık rekoru geride bıraktı ve en fazla salon sayısına sahipkorku filmi oldu.

Finalin Şok Etkisi

Korkunun ustası Alper Mestçiilk gösterimle birlikte, özgün sahnelerim dediği birçok sahnenin yanı sıra finalde de seyirciyi şok etmeyi başardı. Filmin bitiminin ardından salon sessizliğe bürünürken,bir süre yerlerinden kalkamayan izleyiciler alkışlarla bütün ekibi tebrik etti.

Salonda BungeeJumping heyecanı

Filminin başrollerindeki dört güzel oyuncu; Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal ve Gizem Takma’nın büyük heyecanı gözlerden kaçmadı, Mete filmi izledikten sonra “İyi bir korku filmi bungeejumping yapmaya eşdeğer diyorlardı, inanmıyordum ama gerçekmiş. Az önce salonda resmen bungeejumping yaptık” dedi.

Üç Harfliler: Beddua filminin özeti:

Havel adında Şaman bir kadın, dört genç kız ve korkunç bir Beddua…

Beddua iki tarafı keskin bir kılıç gibi gökyüzüne çıkmış, kara bulutların arasına gizlenmiş ve hedefini aramaktadır. Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında Şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Üç Harfliler: Beddua; bu dört genç kızın kimin tarafından edildiği belirsiz, hayatlarını cehenneme çeviren Beddua ile yüzleşmelerinin Bursa'da yaşanmış gerçek hikayesi!

Üç Harfliler: Beddua fragman: https://www.youtube.com/watch?v=tXgSPntE7Ak