Hoşgeldiniz 26 Mayıs 2019 Pazar

56. AKBALIK YAĞLI GÜREŞLERİ BAŞLIYOR !

12 Haziran 2018 | Spor
56. AKBALIK YAĞLI GÜREŞLERİ ÖNCESİNDE BASIN VE GÜREŞCİLER BİRARAYA GELDİ

 Akyazı Belediyesi geleneksel Akbalık Yağlı güreşleri bu sene 16 Haziran 2018 Cumartesi günü yapılacak.Haber Video Link :   http://web.tv/user/ortakyayin/videos

Yapılacak Güreşler öncesinde Akbalık Yağlı Güreşlerine katılacak pehlivanlar ve Basın Akbalık Mahallesinde düzenlenen iftar programı ile bir araya geldi.

İftar öncesinde Akbalık Güreş sahasında düzenlenen basın duyurusuna; Sakarya Millet Vekili Recep Uncuoğlu, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, 56. Akbalık Güreş Ağası aynı zamanda Akyazı Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Öztürk, Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı İlçe Spor Müdürü Âdem Altun, Akbalık Mahalle Muhtarı Rüstem Bilgi, İnönü Mahalle Muhtarı Mustafa Aydın ve birçok pehlivan katıldı.

Buradaki basın duyurusunun ardından İftar yapmak üzere Akbalık Köy konağına geçildi. Sakarya Mhp Millet Vekili Zihni Açba buradaki iftar programına katılarak güreşçiler ve basın ile bir araya geldi.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; 56. Sını düzenleyeceğimiz Tarihi Akbalık Yağlı Pehlivan Güreşleri için buradayız. Akbalık Güreş Sahası hazırlık çalışmalarımız bitmek üzere. Güreşler öncesi hem Pehlivanlara sahamızı göstermek hem de basın duyurusu yapmak üzere buradayız. Türkiye’nin en tanındık başpehlivanları burada boy gösteriyor. Türkiye’nin her yerinden Güreşleri izlemeye gelen insanlar bir yandan da Akyazı’mızı görmüş oluyorlar. 16 Haziran Cumartesi günü tüm halkımızı bu muhteşem güreşleri izlemeye davet ediyoruz. Haber Video Link : http://web.tv/user/ortakyayin/videos Haber kaynaği; Akyazı Basın Bürosu ve Akyazı Haber.

 

Haberi www.sakartatv.net Canli Yayınladı.