Hoşgeldiniz 17 Haziran 2019 Pazartesi

ERKEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

7 Haziran 2018 | Haberler
HAKAN BİLGİN, İSTANBUL ERKEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

 Türk tiyatrosu ve televizyon dünyasının başarılı isimlerinden oyuncu Hakan Bilgin, İstanbul Erkek Lisesi 15. Altın Boğa Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenen söyleşi programının konuğu oldu.

Öğrencilerle hayata hazırlanmanın önemli noktalarını paylaşan Bilgin, söyleşideöğrencilere hayallerinin peşinden gitmelerinive her şeyden önce kendilerine değer vermeleri gerektiğinin altını çizdi.

“Herkesin gülümsediğinde dünyanın değişeceğine inananlardanım. Hiç tanımasak da birbirinize gülümseyin.  İlişkilerinizi gülümseyerek sürdürün, gülümseyerek temas kurun etrafınızdakilerle. Gülümsemek o kadar değerlidir ki, mutlaka size başarıyı getirecektir. Hepimizin gülümsemesi farklıdır, imza gibi ve o farklılığı kullanın” diyerek gülümsemenin gücünü vurgulayan Bilgin’in konuşmalarını ve esprili anlatımını söyleşi süresince öğrenciler keyifle ve dikkatle dinledi.

Söyleşinin sonunda öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Hakan Bilgin, kendine has sunumu ve eğlenceli anlatımıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Sinema kulübü öğrencileri, söyleşi bitiminde Bilgin’e teşekkür plaketi takdim ettiler.