Hoşgeldiniz 18 Haziran 2019 Salı

Bilgievi etkinlikleri AGORA’da devam edecek

30 Mayıs 2018 | Etkinlikler
Adapazarı Belediyesi Camili Bilgievi tarafından AGORA Alışveriş Merkezi’nde düzenlen Taş Boyama ve Teraryum etkinliği her kesim tarafından ilgi gördü.


 AGORA AVM’ye alışveriş yapmaya gelenlerin büyük ilgisini çeken etkinliğe her kesimden katılım sağlandı. Adapazarı Belediyesi’nin 150.yıl Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Taş boyama ve Teraryum etkinlikleri her kesim tarafından büyük ilgi görüyor. 

Camili Bilgievi Sorumlusu Yasemin Arın, düzenledikleri farklı etkinliklere katılımın yoğun olduğunu belirterek, “AGORA AVM’de düzenlediğimiz etkinlik tam beklediğimiz gibi büyük küçük her kesim tarafından büyük ilgi görüyor bu da bizi mutlu ediyor ”dedi. Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kurs Hocaları Bahar Dinç ve Özge Efe’nin desteği ile yapılan boyama ve teraryum etkinlikleri 4 ve 6 Haziran tarihlerinde de Agora Alışveriş Merkezi’nde devam edecek. 4 Haziran tarihinde taş boyama 6 Haziran tarihinde ise yine teraryum yapacaklarını belirten Arın, el sanatlarına ilgisi olan herkesi etkinliklerine beklediklerini söyledi.