Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

‘En GüzelGezgin’ Elvin Levinler seçildi.

23 Mayıs 2018 | Magazin
KizlarSoruyor tarafından düzenlenen, binlerce kişinin katıldığı ankete göre:



 KizlarSoruyor’un hazırladığı ‘En GüzelGezgin’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan 4 aday arasında sevilen oyuncuElvin Levinler,en çok oyu alarak‘EnGüzel Gezgin’ anketinin birincisi oldu.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformuKizlarSoruyor, yaz sezonu öncesi güncel anketlerine bir yenisini daha ekledi.Anket ile üyelere sizce ‘Türkiye’nin EnGüzel Gezgini’ kim sorusu soruldu.

Ankette dünyanın dört bir yanından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla dikkat çeken sempatik oyuncuElvin Levinler oyların yüzde 46’sını alarak birinci oldu. Yüzde 23 oyla Elvin Levinler’i Şeyma Subaşı takip etti.Eğlenceli ve komik paylaşımlarıyla öne çıkan Pelin Akil Altan oyların yüzde 22’sini alırken Dilan Telkök ise yüzde 9 oy aldı.

Ankete katılan kadınların yüzde 44’ü, erkeklerin de yüzde 49’u Elvin Levinler için oy kullanarak ismin açık ara birinci olmasını sağladı.

 

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformuKizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD'de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.  

  • KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi,  70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
  • Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
  • KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.
  • KizlarSoruyor’un % 55’i Kadın, % 45’i Erkek.