Hoşgeldiniz 26 Mayıs 2019 Pazar

Anadolu’nun Damaktaki Tadı Sakarya’da

18 Mayıs 2018 | Ekonomi
Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında hizmete giren Anatolian Zaika, basın mensuplarına tanıtıldı. Marka hakkında bilgi veren Senem Göktaş, “Anatolian Zaika ürünlerinde hem sağlık hemde lezzet ön plandadır. Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi yoktur” dedi.


 HİZMETE GİRDİ

Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda hizmete giren Anatolian Zaika, düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Farklı lezzetleri, kaliteli mimarisi ve nitelikli hizmet anlayışı ile Sakarya’da faaliyetlerine başlayan Zaika’nın basın toplantısının ev sahipliğini Anatolian Zaika markası ortakları Senem Göktaş ve Murat Zeytin ile Anatolian Zaika Sakarya kurucu ortağı Adatepe İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ağca veTurizm Yatırım Danışmanı Mehmet Yüce yaptı. Toplantıda marka hakkında bilgilendirmede bulunan Senem Göktaş, “Sekizlitre Sütlü Tatlı Ve Gıda Ürünleri Ltd. Şti’nin bir markası olan Anatolian Zaika Anadolunun damaktaki lezzetleri anlamına gelmektedir. Anatolian Zaika Geçtiğimiz yıl katıldığı uluslararası fuarlarda ismini dünya çapında tanıtmış kısa sürede şubeleşmeye başlamıştır. Anatolian Zaika ürünlerinde hem sağlık hemde lezzet ön plandadır. Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Bu sayede ürünlerimiz her zaman doğal kalmaktadır” dedi.

RESMİ AÇILIŞ 14 MAYIS

Göktaş ayrıca “Sizleri, lezzetli tatlılarımızla buluşturmak için ilk olarak İstanbul Caddebostan ve Kartepedeki şubemizi açtık. Şimdi de Serdivan’da kıymetli yatırımcılarımızın öncülüğündeortalama 1.5 milyonluk yatırımla bu yeni şubemizi hizmete açıyoruz. 20 gün sonrada İstanbul-Beşiktaş Çarşı’da bulunan şubemizi ve 3 ay sonra projelerine başlamış olduğumuz Suudi Arabistan Riyad’daki şubelerimizi açacağız” diye konuştu. Konuşmaların ardından basın mensuplarına Zaika’nın özel lezzetleri hakkında bilgi verildi. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Adatepe Plazada hizmet veren Zaika, 14 Mayıs Pazartesi günü de resmi açılışını gerçekleştirecek.