Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

SOSYAL MEDYA AJANS TERCİHİ

17 Mayıs 2018 | Haberler

15. KIRMIZI ÖDÜLLERİNİN SOSYAL MEDYA AJANS TERCİHİ KOMÜNİTE DİJİTAL OLDU


Reklam sektörünün en prestijli törenlerinden biri olarak kabul edilen Kırmızı Ödülleri, bu yıl 15. yılını kutladı. Bu organizasyonun sosyal medya iletişim danışmanlığını ise ‘Dijital Medya Danışmanlığı’, ‘Sosyal Medya Stratejisi ve Topluluk Yönetimi’ ve ‘Sosyal Medya Reklam Yönetimi alanlarında kurulduğu günden bu yana çok kısa sürede yaratıcı ve etkili işler çıkaran “Komünite Dijital” üstlendi.

Dijitalleşen ve hızla büyük bir evrilme geçiren dünyanın tüm dinamiklerinin bir yansıması olarak reklam sektöründe yaşanan değişime de dikkati çekmek isteyen ve bu yılki teması ‘değişim’ olan Kırmızı’nın resmi sosyal medya ajansı Komünite Dijital, etkinlik alanında gün boyu bu değişimi Kırmızı takipçileri ile paylaştı.

Saat 16.00'dan itibaren başlayan “Canlı Kırmızı” ile Kırmızı Ödül törenine kadar olan tüm gelişmeleri, sergiyi ve finalinde ödül töreninin kazananlarını anlık olarak canlı yayınlarla, storylerle, röportajlarla takipçilerle paylaşan Komünite Dijital, törene katılamayan kişilerin de sosyal medya kanalları üzerinden törendeki tüm detaylara hakim olabilmelerini sağladı.

Dijital strateji konusunda yaratıcı çözümler sunan, doğru mesajı doğru hedef kitleye ulaştırmaya yönelik dijital çalışmalar yapan Komünite Dijital’in de katkılarıyla bu yıl başvuru rekoru kıran Kırmızı Ödülleri, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da tüm sektörün buluşma noktası oldu.