Hoşgeldiniz 23 Mayıs 2019 Perşembe

KOMEDİ OYUNU YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

17 Mayıs 2018 | Etkinlikler
AKYAZI BELEDİYESİ TİYATRO TOPLULUĞU KOMEDİ OYUNU YOĞUN İLGİ GÖRDÜAkyazı belediyesi Tiyatro topluluğu tarafından yazılan ve yönetilen Absürt Komedi tiyatro oyunu ben ne zaman evlenecem Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi’nde 13 Mayıs akşamı sahne alırken Akyazılılar bu güzel tiyatro oyununu seyretmek üzere salonu tamamen doldurarak yoğun ilgi gösterdi.

Akyazı Belediyesinin Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında gençlere tiyatroyu sevdirmek ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için kurduğu Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu daha şimdiden göz doldurmaya başladı.

Geçtiğimiz aylarda eğitimlerini tamamlayarak artık sahne almaya başlayan ve birçoğu öğrencilerden oluşan Akyazı Belediyesi Tiyatro topluğu oyuncuları hazırladıkları güzel tiyatro oyunları ile Akyazı’da ismini günden güne daha da duyurmaya başladı.

Son olarak 13 Mayıs akşamı saat 19.00’daAkyazı Sosyal Gelişim Merkezinde Absürt komedi Ben Ne Zaman Evlenecem adlı tiyatro oyununu sergileyen yetenekli oyuncular izleyenleri oldukça güldürdü.

Televizyon dizileri, yarışmalar,  çeşitli programları komik bir dille eleştirerek bu gibi programların insanlar üzerinde ne gibi etkiler ve izler bıraktığını anlatmaya çalışan oyun verdiği anlamlı ve güzel mesajlarla da güldürürken düşündürdü. Tiyatro oyununu izlemek üzere gelen Akyazılılar ise Sosyal Gelişim Merkezi salonunu tamamen doldururken birçok seyirci ise oyunu ayakta yâda merdivenlerde izledi.