Hoşgeldiniz 21 Şubat 2019 Perşembe

Manpower Türkiye, “İnsana Saygı” ödülü aldı

15 Mayıs 2018 | Ekonomi

Bu yıl 17’inci kez verilen Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamındaManpower Türkiye,“Yılın En Çok İlan Yayınlayan Danışmanlık Şirketi” kategorisinde ödüle layık görüldü.


İnsan Kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla her yıl iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan şirketlere verilen 17. Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, İnsan Kaynakları Zirvesi'nde sahiplerini buldu.Kariyer.net İnsana Saygı Ödülüne layık görülenfirmalardan biri de Manpower Türkiye oldu. Manpower Türkiye, 2017 yılında toplam 1071 ilan vererek, “Yılın En Çok İlan Yayınlayan Danışmanlık Şirketi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

ManpowerGroup Türkiye Genel Müdürü Feyza Narlı, ödül hakkında şunları söyledi: “Bugünün rekabetçi, karmaşık ve öngörülemez iş dünyasında doğru yeteneği doğru yerde ve doğru zamanda bulabilmek gittikçe daha da zorlaşıyor. Günümüzün büyüyen işletmeleri ise, onları rekabette öne çıkaran mesleki yeteneğe sahip doğru insanları işe almaya her zamankinden daha bağımlı hale geliyor. ManpowerGroup olarak tam da bu noktada, kritik pozisyonlar için, rağbet gören yetenekleri hassas bir doğrulukla sunarak, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların rekabetçiliğine katkıda bulunuyoruz. Eşsiz bir aday deneyimi sunduğumuz için, her gün binlerce çalışan küresel ağımıza katılmak için başvuruyor. Geniş uzman ağımızla, yetenek yarışındaki şirketlere avantaj sağlıyoruz. Global deneyimimizden aldığımız güç ve Türkiye genelini kapsayan yetenek havuzumuz sayesinde, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerden çok uluslu ve küresel şirketlere kadar binlerce kuruluşun istihdam ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz.”

ManpowerGroup™ Hakkında

ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) 70 yılı aşkın süredir yenilikçi işgücü̈çözümleri yaratan, dünyanın işgücü uzmanıdır. İşgücü̈uzmanları olarak, her gün çok farklı iş ve sektörde 600.000’den fazla bireyi, kendilerine uygun iş pozisyonları ile buluşturuyoruz. ManpowerGroup çözümler yelpazesi, ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ ve Right Management® – ile yetenek bulma, yönetme ve geliştirme için kapsamlı çözümler sunuyoruz. 80 ülke ve bölgede, 400.000’den fazla müşterinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 2016 yılında ManpowerGroup, art arda altı yıl Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri seçilerek ve Fortune Dergisi tarafından En Çok Beğenilen Şirketler arasında gösterilerek, sektörün en çok güvenilen ve beğenilen markası olduğunu teyit etti.