Hoşgeldiniz 26 Mayıs 2019 Pazar

KAMPÜSTE LİG BİTTTİİİİİ

27 Nisan 2018 | Spor
KARASU MYO TATLI ŞAMPİYON


 Berkan Kartal’ın maçın başında attığı gol Karasu MYO takımında heyecan ve mutluluğa sebep olurken son ki yılın şampiyonu Sapanca MYO oyuncularının telaşlanmasına sebep oldu ardından beraberliği sağlayan Sapanca Tekrar 3-2 geriye düştü. Maçın son dakikalarında beraberliği yakaladı ve maçın penaltılara gitmesini sağladı penaltılar tam bir gol sağanağına dönüştü her iki kalecinin lig boyunca yemediği kadar çok gol yemelerine rağmen harika kurtarışlar vardı. Sonunda 114-13 üstünlük sağlayan Karasu MYO Sapanca’nın tahtını devraldı ve 2018 Öğrenci Ligi şampiyonu oldu.

 “KAMPÜSTE ŞAMPİYON KARASU MYO”

Zorlu lig maratonunu zirvede tamamlayan Karasu MYO takımı şampiyon oldu ve son iki yılın şampiyonu Sapanca MYO karşısında mücadele eden ve bu yıl harika futbol oynayan Karasu MYO ipi göğüsledi aynı zamanda Bedirhan Kartal’ı SAÜ’nün gol kralı yaptı.

İKİNCİ SAPANCA MYO

2016 – 2017 yıllarının şampiyonu Sapanca MYO yine final oynadı bazı as oyuncularının mezun olmasına rağmen geçmiş yılların şampiyonluğunu hak ettiğin gösterdi geriden geldi rakibini yakaladı ama penaltılarda rakibine yenilince 3. Yılında SAÜ Öğrenci Ligini 2. Bitirdi.

ÜÇÜNCÜ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

Grubunu büyük bir farkla tüm gruplardan önce birinci olarak bitiren Teknoloji 3.lük – 4.lük maçında harika bir oyun oynadı farklı galip gelerek ligi 3. Sırada tamamladı.

DÖRDÜNCÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

SAÜ Öğrenci liginde ilk göze batan oynadığı futbolla otoritelerin favorisi olan Mühendislik Fakültesi bazı oyuncularının son maçlarda takımını yalnız bırakması Mıtıncık hocayı zora soktu ama yinede gönüllerde bir seda bırakan Mühendisler ligi dördüncü tamamladı.

ÖĞRENCİ LİGİ MAÇ SONUÇLARI

Mühendislik Fak.:2                          Teknoloji Fak.:4

Saha               : Kampüs Arena                               Hakem: Tayfun Güz

Mühendislik Fak.:Yusuf** Hamza** Alperen** Enes** Amer** Ömer** Gökay** Ahmet** Hüseyin** Furkan** Kubilay**

Antrenör: Hasan Mıtıncık

Teknoloji Fak. : Cihan*** Kaan*** Ahmet*** Eren*** Yusuf*** Tunahan**** Barış*** Hüseyin***

Antrenör: Tuncay Yurt

Goller:Enes Yartaşı (5.dk),Amer Raugoi (55.dk) (Mühendislik Fak.), Eren Büyükkocabaş (40.dk), Tunahan Demir (42-60-90.dk) (Teknoloji Fak.)

Sarı Kart: Gökay Altun, Yusuf Kalkan (Mühendislik Fak.), Eren Büyükkocabaş, Hüseyin Kelek (Teknoloji Fak.)

Kırmızı Kart:Barış Altınışık(Teknoloji Fak.)

TEKNOLOJİ ÜÇÜNCÜ – MÜHENDİSLİK DÖRDÜNCÜ

Teknoloji Fakültesi öğrenci liginin 3.lük – 4.lük maçında Mühendislerin karşısına çıktı daha 5.dakikada Mühendisliği Enes 1-0 öne geçirdi tam 40 dakika bekleyen Teknoloji 40. Dakikada perdeyi Eren’in golüyle açtılar ve ardından 3 gol daha atarak ligi 3.sırada tamamladılar.

Sapanca MYO: 13                Karasu MYO: 14

Saha: Kampüs Arena                      Hakem: Barış Uzun

Sapanca MYO : Mücehes** Caner** Eymen** Oğuzhan** Melih** Berk** İdris** Övül** Hamit** Ahmet** Davuthan** Serhat**

Antrenör: Salih Yıldız

Karasu MYO:Mert*** Bayram*** Hasan*** Berkan*** Bedirhan*** Gökay*** Hüseyin*** Tufan*** Musa*** Eren*** Hüseyin***

Antrenör: İsmail Kaçmaz

Goller: Berkan Kartal (10.dk - 2 gol pen.),Gökay Öztürk (15.dk – 2 gol pen.), Bedirhan Kartal (57.dk – 1gol pen.), Hasan Sevinç (2gol Pen.), Hüseyin Balta (2gol Pen.), Hüseyin Aydın (1 gol pen.), Mert Toroman (1 gol pen.) (Karasu MYO), Eymen Özkan (40-65.dk – 2 gol pen.), Melih Saraçoğlu (55.dk – 1 gol pen.), Ahmet Demir (2 gol pen.), Oğuzhan Kabiloğlu (2 gol pen.), Caner İrken (1 gol pen.), Soner Dursun (1 gol pen.), Mücehes Emre Şirin (1 gol pen.)

Sarı Kart:Bedirhan Kartal, Berkhan Kartal (Karasu MYO), EymenÖzkan , OğuzhanKabiloğlu, Melih Saraçoğlu (Sapanca MYO)

Kırmızı Kart:Yok