Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

Ceren Karaçay çıkışlarını sürdürüyor

26 Nisan 2018 | Magazin
Mersin'li güzel bir yandan üniversite öğrenimini sürdürürken, bir yandan da iş grafiğini sürekli yükseltiyor.


 Gelin bu başarılı ve güzel hanımı biraz yakından tanıyalım.

Biz sizi çok iyi tanıyoruz fakat tanımayan kişiler için kendinizden biraz bahsetmeniz gerekiyor.
Ne iş yapıyorsunuz ?

 -2 sene kadar mankenlik, 2 sene kadar da Oyuncu menajerliği  yaptım. Şu aralar seçkin projelerde nadir olarak modellik yapmaya devam etsem  de ağırlıklı olarak model menajerliği yapıyorum. Hepimizin çok iyi bildiği büyük markaların katalog çekimlerine, defilelerine model temin ediyorum.
Yaşınız  çok büyük olmamasına rağmen bu alanda çok yol katettiniz bunu neye bağlıyorsunuz?
-Hızlı tecrübe edinmek olabilir. Çalıştığım büyük projeler; belediye festivallerinde, defilelerde, katalog çekimlerinde, organizasyonlarda vs. çalışmak bile insana büyük tecrübe edindirirken ben bu işlerde işveren konumundaydım. Tabiki bunu da hırsımla ve başarımla yaptığımı inkar edemem.

Gerçekten başarınızı  takdir ediyoruz Ceren hanım. Aynı zamanda İnstagram fenomenisiniz bu konuyla ilgili ne söylemek istersiniz? 
-Herkes farkındadır ki artık instagram gerçekten hayatımızda büyük bir yer kaplıyor ve instagram fenomenliğini bir kenara bırakalım ben instagram kullanıcısı olmaktan da çok keyif alıyorum. Bunun yanı sıra 150bini aşkın takipçi kitlem var. Birçok firmanın internet üzerinden modelliğini ve reklamlarını yapıyorum. İki tarafın da memnun kaldığı güzel çalışmalar yapıyoruz.

Ayrıca üniversite öğrenimine devam  ettiğinizi duydum bunun için ne söyleyebilirsiniz?
- Kendimi geliştirmeye devam ediyorum ve her zaman bana sıcak gelen  sağlık sektöründe eğitim alıyorum.Televizyon, magazin, sanat dünyası  her ne kadar keyifli olsa da sağlık gibi önemli bir alanda her zaman kendimi  geliştirip bir adım ileriye taşımak istiyorum.

Çok teşekkür ederiz Ceren Hanım keyifli bir röportaj oldu