Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

MÜTEAHHİTLER PAYDAŞLARIYLA BULUŞTU

25 Nisan 2018 | Ekonomi
Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak üyelerini paydaş kurumların temsilcileriyle buluşturmaya devam ediyor. Müteahhitlerin bu sefer ki konukları SASKİ, AGDAŞ ve Türk Telekom yöneticileri oldu


Müteahhitler Birliğinin paydaş kurumlar toplantısına Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sezai Ercan, Su ve Kanal Daire Başkanı Seyit Sakallıoğlu, AGDAŞ Genel Müdür Kenan Demir, Gürsel Yağan Genel Müdür Yardımcısı, Selçuk Ergene Yatırım Müdürü, Faruk Gürpınar Ticari Hizmetler Müdürü, Türk Telekom’dan genel Müdür Yardımcısı Bekir Laik, Planlama Mühendisi Emre Metin, Yatırım Mühendisi Samet Türk, Planlama Teknikeri Şevki Pekdemir ve Müteahhitler Birliği üyeleri katıldı.

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak toplantının açılışında yaptığı konuşmada Sakarya’yı hep birlikte inşa ettiklerini belirterek  paydaş kurumların yöneticilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan Bayrak “Modern, yaşanabilir bir kent hedefiyle çalışıyoruz. “Birlikten kuvvet doğar”, “istişare yapan yol alır” distüri ile yola çıktık. Ve şükürler olsun ki birliktelik düşüncemiz ile başarılı işlere imza attık. Bugün paydaş kurumlarımızın temsilcilerine sorunlarımızı iletip, çözüm önerilerimizi paylaşacağız. Umut ediyorum ki bu günden sonra birbirimizi daha iyi anlayacağız” dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli toplantının güzelliklere vesile olacağını belirterek “ Hepimizin ortak hedefi millete hizmet etmek. Ortak paydamız şehrimizin modern ve yaşanabilir bir şehir olması. Belediye, müteahhit, SASKİ, AGDAŞ ve Telekom sorunlara çözüm ve birlikte hareket ederek iş kaybını azaltmak için kol kola hareket etmeli. Hepimiz çözüm odaklı kurumların temsilcileri olarak daha çok istişare daha çok bir araya gelerek işlerimizi kolaylaştırırız” dedi

Sakarya Müteahhitler Birliği’nin paydaş kurumlar toplantısında Türk Telekom teknik ekiplerinin fiber optik yeni nesil kabloların ve sistemin tanıtımını yaptı. Müteahhitler AGDAŞ’ın site içerisine hat çekmesi gerektiği hususunda görüş bildirdi. Kazı izni ve hat çekim sürelerinin uzun olması müteahhitleri mağdur ettiği ve bu konunun çözüme kavuşmasını istediler. Müteahhitler yaşadıkları sorunları aktardı kurumların temsilcileri ise çözüm noktasında daha özverili davranacaklarını ifade ettiler. Toplantı sonunda Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak katılımcılara teşekkür ederek konuklarını uğurladı.