Hoşgeldiniz 19 Mart 2019 Salı

Philips TV 2018 koleksiyonunu tanıttı

11 Nisan 2018 | Haberler
Philips TV,Must Nişantaşı’nda gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle yeni Ambilight televizyon modellerini görücüye çıkardı.


Philips TV, Must Nişantaşı’ndagözlerönüneserdiğiyeniAmbilightserisiiletümtüketicileri, cesurvegüzelbirseyredavetediyor. Eşsiz bir renk odağıyla görkemli Ambilight deneyimi sunan Philips TV, 2018 koleksiyonundanOLED 873, 7503 ve 8503 serileriyle büyüledi. Her zamantüketicilerine en mükemmelizlemekeyfinisunmakiçinçalışan Philips TV, ilhamınıtasarımtutkusundanalıyor.

Gösteriştenuzak, modern veşıkbirbirtasarımıesasaldık”

Hem manuel ayarlanabilen, hem de ekrandaki görüntüye uyum sağlayan Ambilight özelliğiyle konuklardan büyük ilgi gören yeni koleksiyon içinTP Vision PazarlamaDirektörü Can Göver; “Philips TV’nin ilhamı, tasarıma olan tutkusundan geliyor. Kaliteli malzemeler aracılığıyla dayanıklılığı temsil eden ürünlerimizde, gösterişten uzak bir tasarım ihtiyacı esas alındı. Ürünler, moda ve trendlerin üstünde olan bir tasarım ve kalite anlayışını ifade ediyor” dedi.

2018 elegan bir tasarımın yılı”

Philips TV etkinliğinde trendsetter Alexander Kokoskeriya da 2018 trendlerine dikkat çeken bir konuşma yaptı. 2018’de parlak renklerin öne çıktığını, kırmızıların, turuncuların, sarıların evleri aydınlattığını vurgulayan Kokoskeriya, “Philips TV’nin gösterişten uzak, elegan tasarımı 2018 trendleriyle birebir örtüşüyor. Philips TV gözlere, ruha ve beyne hitap eden özellikleriyle bir televizyondan çok daha fazlasını sunuyor” dedi.

Philips TV koleksiyontanıtımındarenklisimalar

Must Nişantaşı’ndagerçekleşenetkinlikteIşınGörmüş, ZeynepSoylu, ObenBudak, GizemBarlakgibiisimlerinyanısıra; sosyalmedyadünyasınınünlüsimaları da vardı.  Philips TV’ninyenikoleksiyonetkinliğirenkligörüntüleresahneoldu.

 

TP Vision hakkında:

TP Vision, Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibidir, görsel ve dijital eğlence dünyasında önemli bir TV üreticisidir. TP Vision, Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik’teki bazı ülkelerde Philips markalı TV'leri geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya odaklanmıştır. Tasarımdaki uzmanlığımızı ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek bunu gerçekleştiriyoruz. Bir araya gelen bu güçlü yönlerle pazara yüksek kaliteli TV'ler sunuyoruz: sofistike stiliyle akıllı ve kolay kullanım, yeni malzemeler ve ince tasarım. Tüketiciler için üstün TV deneyimi sunan ürünler yaratmayı hedefliyoruz. Philips TV'lerle birlikte TP Vision, eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumdadır. TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürmektedir. TP Vision, dünya çapında çeşitli ülkelerde yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Ambilight teknolojili Philips 4K OLED TV hakkında daha fazla bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz:

http://philips.com/oled-tv