Hoşgeldiniz 19 Mart 2019 Salı

EMRAH AKDUMAN İLGİDEN MEMNUN!

9 Nisan 2018 | Magazin
EVLENME TEKLİFİ EDİYORLAR!


Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı atv’nin yepyeni günlük dizisi Beni Bırakma’nın başrol oyuncusu Emrah Akduman, performansıyla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını, Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor.

Daha önce; Kampüste Çıplak Ayaklar, Hatırla Sevgili ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi birbirinden başarılı yapımlar ile izleyiciyle buluşan Emrah Akduman, dizide Tarık Sayar karakterini canlandırıyor.

Akduman, sosyal medyada fenomen haline gelen Tarık Sayar karakteri ile her gün sevenlerinden yüzlerce mesaj aldığını belirterek, "Bu rol ile buluşurken beni asıl heyecanlandıran, üzerine bir şeyler katabileceğim ve kendi kişiliğimde olan özelliklerin yanı sıra sıfırdan bir karakter inşa edebileceğim bir alanımın olmasıydı. Her günTarık ile ilgili yüzlerce mesaj geliyor. Mesela çok fazla evlilik teklifi alıyorum. İzleyicimize ilgisinden dolayı teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Başarının karşılığının reytinglerde gizli olduğunu ifade eden Akduman; "Her gün yayınlanan bir dizi ama özverimiz haftalık diziden farksız, zaten izleyicimizde bunun farkında. Henüz, 3 aydır yayında olan bir dizi ve izleyicimiz bizlere reytinglerle cevabını veriyor." 

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Bırakma" haftaiçi her gün 14.00’de atv’de.