Hoşgeldiniz 25 Mart 2019 Pazartesi

Güçlü ve farklı şarkısı ile besteciliğinin yolunu çiziyor…

8 Nisan 2018 | Magazin
ELİF KAYA KENDİSİNE AİT “DELİYE DÖN GEL” ŞARKISI İLE MÜZİKSEVERLERİN KARŞINA ÇIKIYOR!


 Yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplayanElif Kaya, ilk defa kendi yazdığı yeni şarkısını paylaşmak için gün sayıyor. Elif Kaya’nın güçlü melodisi ile içten duyguları taşıyan“Deliye Dön Gel” şarkısı;güncel soundu ile dikkat çekiyor.

Şarkının düzenlemesinive prodüktörlüğünü dahi müzik adamı olarak anılan Genco Arı yaptı. “Deliye Dön Gel”in genelindeki zarif yapıyı kaybetmeden, davul ve bas soundu ile bütünlüğü korunan şarkı, düzenlemenin yalın ama iddialı yapısıyla, dünya standartlarında bir işin ortaya çıkmasını sağladı.

Kırılmış bir kalbin iç hesaplaşmasının anlatıldığı şarkı, yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor. Elif Kaya bundan sonra kendi yazdığı şarkılarla artık besteciliğinin yolunu çizmeye başlıyor.

PollProductionetiketiyle tüm dijital platformlarda yayına girecek şarkı yılın en kuvvetli slowlarından biri olmaya aday!

Dünyaca ünlü yönetmenin görüntü yönetmenliğinde çekildi!

Deliye Dön Gel” şarkısının video klipyönetmenliğini sanatçının kendisi yaparken yaparken görüntü yönetmenliğini;“Alya”, “Arif 216”nın görüntü yönetmeni, Robie Williams “Feel”, NickCavegibi yabancı artistlerin klip yönetmeni, dünyaca ünlü isim Jean PaulSeresin üstlendi.

Riva’da çekilen video klip, masalsı atmosferi ve sinematografik görüntüleri ile şarkının görsel gücünü de gözler önüne seriyor.

Ağaç benim dostum,yol arkadaşım!

Hayatında doğanın büyük yer kapladığını söyleyen Elif Kaya, şarkısını “Ağaç kadar doğal ve saf” olarak nitelendiriyor. “Ağaç benim dostum, koruyucum.. Sarılıp konuşmayı, gölgesinde yaşamayı severim. Yol arkadaşım” diyen Elif Kaya, İstanbul’un farklı semtlerinde kendine ait ağaçlarının olduğunu, tabiatın sonsuz iyileştirme gücüne hayran olduğunu dile getirdi.

Elif Kaya, yoğun bir konser takviminin yanı sıra Yıldız Tilbe tribüte albümünde “Yar” besteler üretmeye ve kaydetmeye aralıksız olarak devam ediyor.