Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

Başkan Alemdar’dan Personele Hayırlı Olsun Ziyareti

5 Nisan 2018 | Haberler
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, taşeron işçilerin kadroya geçmesi sonrası Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir ve sendika yönetimiyle birlikte belediye işçilerine misafir oldu.


Özveriyle Çalışan Bir Ekip

Asfalt şantiyesinde gerçekleşen kahvaltı programı sonrası düzenleme ile ilgili işçilere bilgi veren Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir, “Burada çok güzel bir aile ortamı var. Bu güzel atmosferi her yerde görmek mümkün değil. Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar’ın nezdinde hepinizi tebrik ediyorum. Başkanımızın özveriyle çalışan bir ekibi var. Başkanımızın sizlere vermiş olduğu değer bizleri çok memnun ediyor. Hepiniz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Başarı Tüm Personelin

Kadroya geçen taşeron işçilerin yanı sıra sözleşme yenileyen mevcut işçileri de tebrik eden ve herkes için hayırlı olması temennisinde bulunan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi; Serdivan Belediyesi olarak hepimiz büyük bir aileyiz. İşçisiyle memuruyla tüm personelimiz, hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için ruhunu ortaya koyup, azimle çalışıyor. Serdivan’da insanlık adına bir çivi çakılmışsa şayet, bu tüm personelimizin başarısıdır. Allah birliğimizi, beraberliğimizi ve dirliğimizi daim etsin inşallah.” dedi.