Hoşgeldiniz 22 Ocak 2019 Salı

PODYUMLARDA İNCİ İMZASI

3 Nisan 2018 | Etkinlikler
İnci Deri, Mercedes Benz FashionWeek İstanbul’da Türk tasarımcılarına desteğini sürdürüyor


 27-30 Mart tarihleri arasında gerçekleşenTürk ve uluslararası moda çevrelerini bir araya getiren moda haftasında,İnci Deri global trendleri özgün dokunuşlarla yorumladığı tasarımları ile bu yıl da ünlü tasarımcıların podyumlarına eşlik etti.

Gökhan Yavaş ve Tuvanammarkalarının defileleri İnci Deri kadın ve erkek koleksiyonunürünleri iletamamlanırken Niyazi Erdoğan’ın podyumunda daNiyazı Erdoğan’ıntasarlayıp İnci Deri’nin ürettiği özel ürünler eşlik etti.

Her sezon kaliteli ve özgün tasarıma sahip ürünlerini moda severlerle buluşturan İnci,  Mercedes-Benz FashionWeekİstanbul’un ilk sezonundan beri Türk tasarımcılarını destekliyor. Bugüne kadar onlarca defilede tasarımcılarla birlikte yürüyen İnci Deri; Mercedes-Benz FashionWeek İstanbul’a en fazla ayakkabı ve aksesuar veren markalar arasında yer alıyor.

İnci Hakkında. Türkiye’nin 100 yıllık ilk moda perakende markası İnci; kaliteli ve özgün tasarıma sahip ürünlerini her sezon moda severlerle buluşturuyor. Bugün Türkiye çapında 99, yurt dışında 5 mağazası ve toplam 800’e yakın çalışanıyla emin adımlarla ilerleyerek, yatırımlarını arttırmaya devam ediyor.