Hoşgeldiniz 19 Mart 2019 Salı

Calp Hindistan da Yoga yolculuğuna çıkıyor

3 Nisan 2018 | Magazin
Sizi medyadan sunucu ve Kişisel Gelisim uzmanı olarak tanıyoruz.Sanatsal çalışmalar yaptığınızı biliyoruz Peki Hindistan yolculugu hakkında bilgi verebilir misiniz ?


Soru:Sizi medyadan sunucu ve Kişisel Gelisim uzmanı olarak tanıyoruz.Sanatsal çalışmalar yaptığınızı biliyoruz .Peki Hindistan yolculugu hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Şara :Uzun bir dönem tüm bu aldığım eğitimleri birlestirecegim bir yol arıyordum.Zili çaldım ve kapıyı yoga öğretisi açtı.Astroloji yoga ve ses titresiminibirlestirecegim bütünsel bir sifa ile çevreme destek vermek istiyorum.Elbetteki ilk önce kendime...

Soru:Bu bir inzivami olacak?

Şara:Aslında yoga ogretisinde,sadece bedensel hareketler yapılmıyor.AşamalarYoganin sadece küçük bir kolu...Ruhsal,fiziksel,zihinsel olarak bu bilgiyle farkindilaga ulaşıyorsunuz.

Soru:Yoga nedir ?

Şara:Duyularin ,Duyguları yönetme sanatıdır.Bütündür.Beden,zihin,ve ruh rahatlar.Farkinda ligi artar.içsel huzurumuzu sağlar...

Soru:Hindistandaki Eğitim hakkında bilgi verebilir misiniz?

Şara:Hindistanda Yoga EğitmenligiUluslarası Sertifika programı için gidiyorum.24 Mart/22 Haziran YogaallianceWhitelineacademy olarak Mandiram Yoga önderliğinde Rishikesh de eğitim alacağım.

Soru:Sizin gibi eğitim almak isteyenler nasıl ulasabilirler?

Şara:Turkiye deki okuldan ulasabilirler.Whitelineacademy aracılığıyla Hindistan daki eğitim programına katılabilirler.